LFF un LTFA paraksta jaunu sadarbības līgumu

Edgars Pukinsks, Vadims Ļašenko, sportazinas.com
Edgars Pukinsks un Vadims Ļašenko | Foto: LFF

Latvijas Futbola federācijas () ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks un Latvijas Telpu futbola asociācijas () prezidents Vadims Ļašenko pirmdien parakstīja abu organizāciju sadarbības līgumu par telpu futbola virslīgas, 1. līgas čempionātu, kā arī Latvijas kausa izcīņas organizēšanu. Sadarbības līgums noslēgts uz trim gadiem.

“Atbilstoši abu pušu vēlmēm, esam parakstījuši līgumu par ilgtermiņa sadarbību uz trim gadiem. Līgumā nostiprinātā vienošanās paredz, ka kopīgi sadarbojamies dažādos veidos. Viens aspekts – visos izlašu mačos vai turnīros, kuros mums ir oficiālas tikšanās, tiks aicināts arī LTFA pārstāvis, lai veidotu saikni, lai LTFA pārstāvji izjustu, kā notiek tas process,” par jaunā sadarbības līguma nosacījumiem sacīja LFF ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks.”

Līgumā nav atrunātas konkrētas atbalsta summas. Pirms katra notikuma par tiks runāts atsevišķi. Kopumā galvenais atbalsts no LFF būs tiesnešu darbības nodrošināšanai Pukinsks norādīja, ka galvenais fokuss sadarbībā būs uz telpu futbola virslīgas, 1. līgas un kausa izcīņas sacensību atbalstīšanu, bet līgums paredz, ka ar papildus vienošanos iespējams atbalsts arī citām telpu futbola sacensībām.

“Vispirms jau vēlos pateikties Latvijas Futbola federācijai par uzticību, par to, ka telpu futbola sacensību organizēšana uzticēta Latvijas Telpu futbola asociācijai. Mēs jau iepriekšējos gados pierādījām, ka kopīgiem spēkiem varam īstenot lielas lietas, un Eiropas U19 čempionāta finālturnīra rīkošana ir spilgts piemērs tam. Tas ir signāls telpu futbolam un visai mūsu sabiedrībai, ka mūsu mērķis ir turpināt attīstību,” pēc līguma parakstīšanas norādīja LTFA prezidents Vadims Ļašenko.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par