LHF Disciplinārā komisija par rupjību pret “Liepāju” uz vienu spēli diskvalificē aizsargu Bergmani

02/04/2021 13:22

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) Disciplinārā komisija (DK) lēmusi uz vienu spēli diskvalificēt “Olimp”/”Venta 2002” aizsargu Arvilu Bergmani, ziņo LHF.

29.martā pusfināla sērijā savā starpā tikās “Olimp”/”Venta 2002” un “Liepājas” komandas. Spēles vidusdaļā mača sodu (25 minūtes) par spēli galvas un kakla rajonā saņēma Bergmanis. LHF DK 31.martā notikušajā sēdē nolemts aizsargu uz vienu spēli diskvalificēt. Tāpat komanda LHF vēsta, ka 25.marta spēlē starp augstāk minētajām komandām tribīnēs atradušies līdzjutēji, par ko rīdzinieki sodīti ar 50 eiro lielu soda naudu.

Savukārt starp abām šīm spēlēm vēl viens duelis noritēja 27.martā. Arī šajā duelī tribīnēs atradās līdzjutēji, bet viens no “Olimp”/”Venta 2002” spēlētājiem vēlāk arī atļāvās ieiet pretinieku ģērbtuvē. Par šiem pārkāpumiem 50 eiro liela soda nauda būs jāsamaksā liepājniekiem, taču abi klubi saņēmuši brīdinājumu par hokejista rīcību. Nākamreiz LHF DK sola piešķirt lielāku sodu. Tāpat skatītāji tribīnēs bijuši 30.aprīļa pusfināla sērijas mačā starp “Zemgale”/LLU un “Mogo”/LSPA komandām, par ko 50 eiro naudas sods piemērots jelgavniekiem.

7.aprīlī paredzēts “Optibet” hokeja līgas (OHL) pirmais finālmačs, kurā tiksies “Zemgale”/LLU un “Olimp”/”Venta 2002” komandas. Jelgavnieki pusfinālā līdz četrām uzvarām ar 4-2 pārspēja “Mogo”/LSPA, bet “Olimp”/”Venta 2002” ar 4-1 uzvarēja “Liepāju”.

2020./2021.gada sezonā OHL spēlē “Mogo”/LSPA, “Olimp”/”Venta 2002”, “Zemgale”/LLU, Hokeja skola “Rīga”, Daugavpils “Dinaburga”, “Prizma”/IHS un “Liepāja”. Iepriekšējā sezonā Latvijas virslīgā spēlēja astoņas komandas, taču 2020./2021.gada sezonā ir par vienu komandu mazāk, jo turnīrā nespēlēja “Kurbads”.

Aizvadītajā sezonā izslēgšanas spēles netika aizvadītas, bet par vietējā čempionāta uzvarētāju tika pasludināta “Olimp”. Turnīra jaunpienācēja izšķirošos punktus ieguva pēc tam, kad “Rīga” neieradās uz sezonas pēdējo maču ar “Kurbads” vienību. “Olimp” līdz ar panākumu OHL nopelnīja iespēju startēt Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) rīkotajā Kontinentālajā kausā, taču starptautiskās sacensības tika atceltas.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
27/09/2021 22:17

Kids vēlas, lai Porziņģis būtu “basketbola spēlētājs”, nevis tikai trīspunktu metējs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Džeisons Kids vēlas, lai Kristaps Porziņģis nebūtu tikai trīspunktu metējs, bet gan daudzpusīgs spēlētājs, šodien NBA komandu mediju dienā atklāja speciālists….