LHF no līdzekļiem no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem saņem vairāk nekā 200 tūkstošus eiro

19/05/2022 18:25
Latvijas U20 hokeja izlase

Latvijas Nacionālā sporta padome nolēma aicināt valdību no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem piešķirt 426 692 eiro Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), lai apmaksātu vairāku sporta federāciju vajadzības, aģentūru LETA informēja IZM Komunikācijas nodaļa.

180 000 eiro paredzēts samaksāt Latvijas Hokeja federācijai, lai segtu izdevumus par Latvijas U20 jauniešu izlases sagatavošanos un dalību 2022.gadā paredzētajos pasaules čempionātos hokejā U20 jauniešiem A grupā. Vēl 35 000 eiro paredzēti Latvijas vīriešu hokeja izlases spēlētāju apdrošināšanai saistībā ar spēlētāju piedalīšanos izlases treniņprocesā, pārbaudes spēlēs un 2022.gada pasaules čempionātā hokejā.

Līdz 15 444 eiro nepieciešami Latvijas Šaha federācijai izdevumu segšanai par Latvijas izlases dalību 2022.gada Pasaules šaha olimpiādē. Padome ņēma vērā faktu, ka sākotnēji 2022.gada Pasaules šaha olimpiādes norise bija paredzēta Krievijā, bet pēc tās uzsāktā kara pret Ukrainu Starptautiskā šaha federācija pieņēma lēmumu par Pasaules šaha olimpiādes norises pārcelšanu uz Indiju, kā rezultātā būtiski pieauguši ceļa izdevumi.

Izvērtējot to, ka pēc divu gadu pārtraukuma 2022.gadā starptautiskais vieglatlētikas sacensību kalendārs atjaunots pilnā apmērā un papildus notiks vairāki Covid-19 pandēmijas dēļ pārceltie starptautiskie čempionāti, līdz 79 248 eiro paredzēts piešķirt Latvijas Vieglatlētikas savienībai, lai segtu izdevumus par Latvijas vieglatlētikas izlašu dalību 2022.gada pasaules čempionātā, pasaules U-20 čempionātā un Eiropas U-18 čempionātā.

Līdz 117 000 eiro nepieciešami Latvijas Kamaniņu sporta federācijai izdevumu segšanai saistībā ar Latvijas junioru un jauniešu izlašu dalību Pasaules kausa sacensībās kamaniņu sportā, ņemot vērā Starptautiskās Kamaniņu sporta federācijas pieņemto lēmumu par to, ka junioru un jauniešu Pasaules kausa sacensības kamaniņu sportā vairs nenotiks vienviet, bet tā vietā ir izveidots katrai vecuma grupai savs sacensību kalendārs, kas neparedzēti sadārdzina mācību treniņu darba un sacensību izmaksas.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Jānis Kalniņš
06/07/2022 11:14

“Amur” paziņo par līgumu ar vārtsargu Kalniņu

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Habarovskas “Amur” paziņojis par līguma noslēgšanu ar latviešu vārtsargu Jāni Kalniņu, paziņojusi vienība savā vietnes “Instagram” profilā, kā arī vārtsargs atrodams komandas pieteikumā organizācijas mājaslapā….

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām