LHF palīdzēs Ķīnā popularizēt hokeju

Latvija un Baltkrievija paraksta līgumu par 2021.gada pasaules čempionāta hokejā rīkošanu
LHF prezidents Aigars Kalvītis | Ieva Leiniša/LETA

Latvijas Hokeja federācija (LHF) pirmdien tikšanās laikā ar Harbinas pilsētas mēru Sunu Dže vienojusies par sadarbību, kas nākotnē palīdzētu Ķīnas pilsētai popularizēt un attīstīt ledus hokeja spēli, vēstī LHF.

Vizītes laikā LHF ģenerālsekretārs Viesturs Koziols viesiem no Tālajiem Austrumiem stāstīja par Latvijas hokeja vēsturi, izlašu sasniegumiem, hokeja popularitāti mūsu valstī, LHF struktūru un vīziju.

Dže novērtēja Latvijas izlases augstos sasniegumus starptautiskajā arēnā. Ķīnas pilsētas mērs uzskata, ka Harbinai ir jāmācās no Latvijas, kas ar nepilniem diviem miljoniem iedzīvotāju sasniedz tik augstvērtīgus rezultātus.

Diskusijas laikā Dže personīgi izteica vēlmi sadarboties ar LHF. Ķīnas pilsētas mērs lūdza LHF palīdzēt izveidot hokeja sistēmas attīstības plānu Harbinas apgabalā. LHF ģenerālsekretārs vienojās ar Harbinas mēru, ka jau tuvākajā laikā tiks uzsākts darbs pie kopīga sadarbības modeļa.

Vizītes nobeigumā Dže aicināja LHF apmeklēt ikgadējo Ledus un sniega festivālu Harbinā, kas notiks nākamā gada 5.janvārī.

Harbina ir desmitā apdzīvotākā pilsēta Ķīnā un tajā dzīvo aptuveni 10,5 miljoni iedzīvotāju.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par