LHF prezidents: Vēlos pateikt paldies visai Latvijas handbola izlasei par cīņassparu un raksturu

Latvijas nacionalā handbola izlase šobrīd atrodas Norvēģijas galvaspilsētā Oslo. Vēsturiskais Eiropas čempionāta finālturnīrs Latvijas valstsvienībai ir noslēdzies, un Latvijas Handbola federācijas (LHF) prezidents vēlas pateikties visai handbola sabiedrībai par atbalstu un klātbūtni šajā īpašajā notikumā.

“Vēlos pateikt paldies visai izlasei par cīņassparu un raksturu. Lai arī pēdējā spēlē piedzīvojām zaudējumu, parādījām ļoti cienīgu sniegumu pret vienu no vadošajām handbola izlasēm pasaulē. Vācijā handbolu spēlē milzīgs daudzums cilvēku. Kopumā visa turnīra gaitā mēs labi cīnījāmies ar vairākām valstīm, kur handbols ir lielā cieņā.

Paldies visiem izlases spēlētājiem – gan veterāniem, kuri ilgus gadus cīnījās par iespēju piedalīties Eiropas čempionātā finālturnīrā, gan gados jaunajiem handbolistiem, kas nesavtīgi gatavojās un trenējās, neskatoties uz nelielo iespēju iziet laukumā vai vispār būt pieteiktiem mačam. Īpašs paldies Dainim Krištopānam, kurš, neskatoties uz nesenajiem savainojumiem, bija gatavs spēlēt maksimālu minūšu skaitu un cīnīties kopā ar komandu.

Paldies visai treneru komandai un atbalsta personālam par lielo darbu un negulētajām naktīm visā sagatavošanās ciklā un čempionāta laikā. Paldies visiem, kas atbalstīja klātienē un arī pie TV ekrāniem. Tā komandai ir liela motivācija. Paldies arī visiem, kuri pauž savas pārdomas un kritiku. Tas palīdzēs maksimāli objektīvi izvērtēt padarīto un izdarīt secinājumus, ko varam un ko vajag darīt citādāk.

Jebkurā gadījumā šis ir vēsturisks laiks Latvijas handbolā. Šobrīd ļausim emocijām norimt, sagaidīsim treneru un komandas vadības atskaites, un pēc Eiropas čempionāta fināla veiksim kopīgu novērtējumu tam, ko varam no šī vienreizējā notikuma paņemt līdzi kā mācības un kā attīstīties tālāk, lai šis nebūtu vienreizējs notikums.”

Jau ziņojām, ka Latvijas handbola izlase savā vēsturiski pirmajā Eiropas čempionāta finālturnīrā nespēja izkļūt no grupas. Latvija pirmajā mačā ar 22:33 piekāpās Spānijai, pēc tam ar 24:32 atzina Nīderlandes pārākumu, bet noslēdzošajā mačā ar 27:28 piekāpās Vācijai.

Informāciju sagatavoja Latvijas Handbola federācija

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par