Video. Līdere CSKA ULEB Eirolīgas mačā uzvar Barselonas ”Lassa” basketbolistus

16/12/2016 21:56

Maskava, 16.dec., LETA. Turnīra līdere Maskavas CSKA piektdien ULEB Eirolīgas 12.kārtas mačā savā laukumā ar rezultātu 92:76 (24:11, 20:31, 27:23, 21:11) pārspēja Barselonas “Lassa” vienību.

Uzvarētājiem 23 punktus guva Korijs Higinss, kuram arī piecas pārtvertas piespēles. Tikmēr “Lassa” vienībā ar 17 punktiem atzīmējās Viktors Klavers.

CSKA basketbolisti ātri izvirzījās vadībā un pirmo ceturksni uzvarēja ar 24:11. Otrās ceturtdaļas sākumā maskavieši iekrāja 18 punktu pārsvaru, taču viesi sparīgi atspēlējās un pārtraukumā komandas devās, rezultāta tablo vēstot 44:42 CSKA labā. Trešās ceturtdaļas sākumā “Lassa” izvirzījās vadībā ar 47:44, taču mājinieki ātri atguvās un atjaunoja pārsvaru. Trešajā ceturtdaļā laukuma saimniekiem piederēja 6-7 punktu pārsvars, bet ceturtajā ceturksnī CSKA handikaps pārsniedza desmit punktus, vēlāk svinot uzvaru ar 92:76.

Citā Eirolīgas mačā Stambulas “Galatasaray Odeabank” savā laukumā ar 83:80 (21:15, 22:17, 19:27, 21:21) pārspēja Milānas “EA7 Emporio Armani”.

Uzvarētājiem 23 punktus guva Vladimirs Micovs, bet Milānas vienībā ar 18 punktiem atzīmējās Rakims Senderss.

LETA jau vēstīja, ka latviešu basketbolists Jānis Strēlnieks ceturtdien guva 12 punktus, bet viņa pārstāvētā Vācijas čempione Bambergas “Brose” savā laukumā ar 91:83 pieveica Turcijas klubu Stambulas “Anadolu Efes”. Savukārt Dairis Bertāns iemeta piecus punktus, bet Turcijas komanda Stambulas “Dariššafaka Doguš”, ko trenē Deivids Blats ar asistentiem Ainaru Bagatski un Oskaru Ernšteinu, savā laukumā ar 81:69 pieveica spēcīgo Spānijas klubu Madrides “Real”.

ULEB Eirolīgas kopvērtējumā līderei Maskavas CSKA no Krievijas ir 11 uzvaras 12 mačos, bet “Dariššafaka Doguš” ar sešām uzvarām ir septītā, kamēr “Brose” ar četriem panākumiem ieņem 12.vietu 16 komandu konkurencē.

Šajā sezonā ULEB Eirolīgā piedalās 16 komandas jeb par astoņām mazāk nekā iepriekšējā sezonā. Pamatturnīrā komandas divos apļos tiksies katra ar katru, aizvadot pa 30 spēlēm, bet izslēgšanas spēlēs iekļūs astoņas labākās vienības.