Līderu mačā “Chelsea” cīnās neizšķirti ar “Liverpool”; “Arsenal” cieš negaidītu zaudējumu (+VIDEO)

01/02/2017 09:48

Liverpūle (Anglija), 1.febr., LETA–AFP. Divu Anglijas futbola premjerlīgas kopvērtējuma līderu mačā Londonas “Chelsea” otrdien izbraukumā cīnījās 1:1 (1:0) ar “Liverpool”, kamēr negaidītu zaudējumu piedzīvoja Londonas “Arsenal”.

Mačā Liverpūlē rezultātu ar lielisku tiešo brīvsitienu 25.minūtē atklāja “Chelsea” aizsargs Davids Luišs. Par spīti Londonas kluba pārsvaram “Liverpool” izdevās panākt neizšķirtu, kad 57.minūtē vārtus guva Džeordžino Vijnaldums.

“Chelsea” komandai šajā mačā gan bija vairākas iespējas tikt pie uzvaras, turklāt 76.minūtē uz “Liverpool” vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kuru atvairīja mājinieku vārtsargs Simons Miņolē. “Pendeli” nerealizēja rezultatīvais Spānijas valstsvienības uzbrucējs Djegu Kosta, kurš neilgi pirms tam uzskatāmi nokrita “Liverpool” soda laukumā.

“Žēl, ka Kosta nerealizēja 11 metru soda sitienu, jo šajā mačā spēlējām tiešām labi,” pēc spēles teica “Chelsea” galvenais treneris Antonio Konte. “Mums bija daudz iespēju gūt vārtus, tomēr mums jābūt priecīgiem par rezultātu, jo “Liverpool” laukumā spēlēt nav viegli.”

Zīmīgi, ka “Chelsea” komanda “Liverpool” laukumā nav zaudējusi jau piecus mačus pēc kārtas.

Tikmēr citā mačā negaidītu zaudējumu piedzīvojusi “Arsenal”, kas savā laukumā ar 1:2 (0:2) pamanījās piekāpties “Watford”.

Viesi abus vārtus guva jau desmitajā un 13.minūtē, kad pa reizei izcēlās Joness Kabuls un Trojs Dīnijs.

Savukārt Londonas klubam vienīgos vārtus 58.minūtē iesita Alekss Ivobi.

Vēl vienu vilšanos otrdien piedzīvojusi pagājušās sezonas premjerlīgas čempiones Lesteras “City”, kas viesos ar 0:1 (0:0) piekāpās “Burnley”.

Vienīgos vārtus šī mača 87.minūtē iesita Sems Voukss.

Tikmēr citā otrdienas mačā vēl viena līdere Totenhemas “Hotspur” izbraukumā nospēlēja 0:0 (0:0) ar vienu no premjerlīgas vājākajām komandām “Sunderland”.

Anglijas premjerlīgas kopvērtējumā līderei “Chelsea” ir 56 punkti 23 spēlēs, kamēr ar 47 punktiem seko “Hotspur” un “Arsenal”. Savukārt ceturtā ar 46 punktiem ir “Liverpool”, bet tālāk ar 43 punktiem 22 spēlēs seko Mančestras “City”. Pirmo sešinieku ar 41 punktu noslēdz Mančestras “United”.