Līdzjutēji kliedz “F*ck Trump” sporta kanāla tiešraidē (VIDEO)

08/07/2019 17:05

ASV sporta kanāla “Fox Sports” korespondents Gregs Palkots saskarās ar grūtībām pēc sieviešu Pasaules kausa finālspēles. Tiešraides laikā vairāki kadrā esošie cilvēki sāka kliegt “F*ck Trump”.

“Tas ir vēsturisks brīdis. Mēs esam sporta bārā Lionā. Tikai paklausāties,” paspēja pateikt žurnālists, pirms reportāžā iesaistījās līdzjutēju koris. Palkots turpināja runāt, un 15 sekundes vēlāk bāra apmeklētāji nomierinājās.

Jau ziņots, ka 7. jūlijā amerikānietes Pasaules kausa finālā pārspēja Eiropas čempioni Nīderlandi ar 2:0, ceturto reizi kļūstot par pasaules čempionēm.

Pirms sacensību ceturtdaļfināla ASV prezidents Donalds Tramps pauda gatavību uzņemt sieviešu futbola izlasi Baltajā namā, ja tai izdosies triumfēt turnīrā. Valstsvienības līdere Megana Rapionoe uz to atbildēja, ka viņa negrasās doties uz Balto namu (I’m not going to the f*cking White House).

Pats Tramps uzrakstīja asu atbildi savā “Twitter” kontā, norādot, ka viņš ir liels sieviešu futbola fans, bet Meganai vajadzētu vispirms uzvarēt, un tad runāt. “Neatkarīgi no turnīra rezultāta, aicinu komandu uz pieņemšanu,” noslēdza Tramps.

https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1143892329582997505

Pieslēgties

Dienas fokusā

05/03/2021 19:43

Znaroks šīs dienas spēlē iegājis KHL vēsturē

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Maskavas “Spartak” galvenais treneris Oļegs Znaroks aizvadītajā mačā pret Maskavas CSKA iegājis līgas vēsturē. No other coach has more #GagarinCup Playoffs games behind his back…