Lielā vilcināšanās galā – “Ducks” pagarina līgumu ar jauno zvaigzni Zīgrasu

02/10/2023 22:11
Nokopēts
Trevors Zīgrass

Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Anaheimas “Ducks” uz trīs gadiem pagarinājis līgumu ar uzbrucēju Trevoru Zīgrasu. Lai gan komanda darījuma finansiālās detaļas neatklāj, tiek lēsts, ka hokejists jaunajā kontraktā saņems 17,25 miljonus dolāru.

22 gadus vecajam Zīgrasam pēc aizvadītās sezonas beigām beidzās viņa debitanta līgums. Lai gan Zīgrass ir viens no spožākajiem NHL jaunajiem talantiem un bija izcēlies kā viens no “Ducks” līderiem, klubs sākotnēji nevēlējās hokejistu par to atalgot.

Situācija ar jauno līgumu pamatīgi ievilkās, abas puses nespēja vienoties par spīti tam, ka visas NHL komandas jau sāka savas pirmssezonas treniņnometnes. Tomēr šodien kopsaucējs tika atrasts un Zīgrass uz vēl trīs sezonām paliks Anaheimā.

Zīgrass aizvadītajā sezonā 81 spēlē sakrāja 65 (23+42) punktus, uzstādot savu karjeras rekordu gūtajos vārtos un kļūstot par rezultatīvāko spēlētāju “Ducks” komandā.  2019. gada draftā “Ducks” izvēlējās Zīgrasu ar devīto numuru. 2021./2022. gada sezonā uzbrucējs tika nominēts Kaldera balvai kā gada labākais debitants. Zīgrass balsojumā ieņēma otro vietu, trofeju izcīnot Detroitas “Red Wings” aizsargam, vācietim Moricam Zeideram.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām