Lielākā daļa “Hawks” spēlētāju vēlējušies Pīrsa atkāpšanos

04/03/2021 14:25

Lielākā daļa Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Atlantas “Hawks” spēlētāju vēlējušies galvenā trenera Loida Pīrsa atkāpšanos, informē medijs “The Athletic”. Pīrss nesen pārtrauca sadarbību ar “Hawks”, bet komandas vadību šobrīd pārņēmis Neits Makmilans.

“The Athletic” no situācijai pietuvinātiem avotiem uzzinājis, kas noticis komandas iekšienē un kādēļ treneris bija spiests pamest savu posteni. 44 gadus vecajam Pīrsam šis bija pēdējais līguma gads, taču vairāki komandas spēlētāji, tostarp lielākā zvaigzne Trejs Jangs, esot vēlējušies pārmaiņas treneru korpusā jau tagad.

Pīrsam radās zināmas nesaskaņas ar otru lielāko “Hawks” spīdekli Džonu Kolinsu, kurš vēlējies lielāku lomu un lai bumba tiktu vairāk “kustināta” caur viņu, taču trenerim tas nav paticis un viņš Kolinsa vēlmes nosaucis par savtīgām.

Problēmas bijušas arī talantīgajam Kemam Redišam, kurš, ņemot vērā “The Athletic” avotu pausto, jutis, ka pret viņu Pīrss izturas negodīgi, limitējot viņa spēle laiku, kad basketbolists pieļāvis kļūdas uz laukuma. Daži spēlētāji “Hawks” komandā Redišu uzskata par talantīgāko vienības basketbolistu, taču Pīrss pēc komandas biedru domām esot bremzējis Rediša attīstību.

“Nav zināms, kad tieši viņš zaudēja kontroli pār komandu,” medijam atklāja kāds anonīms avots. “Taču viņam nebija liels atbalsts komandas iekšienē. Beigās situācija bija tāda, ka Pīrss nespēja tikt galā ar personībām, it īpaši jauno puišu.”

Starp NBA treneriem un citiem līgas pārstāvjiem 30. decembrī bijis konferences zvans, kurā tika apspriests, kā atsevišķi NBA spēlētāji provocē sodus, liekot tiesnešiem svilpt piezīmes par labu viņiem. Pīrss esot paudis negaidītu kritiku savas komandas zvaigznei Jangam, jo viņam neesot paticis, ka basketbolists izprovocē sodus. Interesantu šādu komentāru padarīja fakts, ka šāda Janga pieeja nesa labumu komandai, jo tas nodrošināja iespējas mest soda metienus.

“Hawks” šobrīd Austrumu konferences kopvērtējumā atrodas 11. vietā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

22/04/2021 20:37

“Lightning” uzbrukumu centīsies apturēt Merzļikins

Gaidāmajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtos spēlē pret Tampabejas “Lightning stāsies latvietis Elvis Merzļikins. Mačs sāksies plkst. 2:00 pēc Latvijas laika. #CBJ Zac Dalpe has…