Lielākais “tipsteru” projekts Baltijā: “Sarunātas spēles internetā tirgotas netiek!”

Futbola bumba, sportazinas.com
Foto: Pixabay

” ir starptautisks “tipsteru” projekts, kas ir apvienojis sevī “tipsterus” no desmit dažādām valstīm. Katrs pārstāv vai nu konkrētus sporta veidus vai konkrētas sporta veidu līgas. “” nedalās ar desmit prognozēm dienā un to nav tik bieži kā citiem, bet tās, kuras nonāk līdz “” abonentiem, ir kārtīgi izanalizētas un kā rāda statistika, biežāk ar pozitīvu rezultātu nekā ar pretēju.


Ko nozīmē “tipsteris”? Kas tas vispār ir?
“Tipsteris” ir cilvēks, kurš regulāri nodod savas prognozes par kādu konkrētu sporta notikumu, pamatojot to ar savu analīzi. Viņa mērķis ir padarīt totalizatora spēlēšanu par pelnošu biznesu.

Vai sekojot “WorldBettingCenter” “tipsteru” prognozēm var nopelnīt?
Nenoliedzami, ka var. Par to var pārliecināties ikviens. Mūsu likmju vēsture šobrīd ir brīvi pieejama mūsu “Telegram” kanālā. Nākotnē tas būs redzams arī mājaslapā. Katra mēneša beigās mēs apkopojam statistiku. Pie mūsu prognozēm, mēs minam arī vēlamo likmes apjomu (piemēram, 10% no totalizatora konta bilances). Tādējādi, ir iespējams matemātiski aprēķināt, cik cilvēks būs nopelnījis, liekot tikai uz mūsu piedāvātām prognozēm. Jāpiemin  gan, ka reālajā dzīvē cilvēks ieiet azartā un mūsu prognozes sāk miksēt ar savām vai kāda cita. Tādā gadījumā par rezultātu mēs neatbildam.

Oktobris ir beidzies, vai ir pieejama pārskatāma šī mēneša statistika?
Mūsu komanda jau to ir sākusi apkopot un nākamajā nedēļā mūsu statistiku publiski varēs apskatīt, mūsuprāt, Latvijas labākajā sporta ziņu portālā – Sportazinas.com

Vai par jūsu “tipsteru” prognozēm ir jāmaksā?
Nē, mūsu “tipsteru” prognozes vel joprojām ir pilnīgi par brīvu. No jaunā gada tiks atvērta ‘’premium’’ sadaļa, kur būs arī iespēja iegādāties mūsu labāko “tipsteru” likmes, taču bezmaksas sadaļa nekur nepazudīs un būs tikpat aktīva kā vienmēr.

Vai izjūtat konkurenci?
Protams, konkurence šajā lauciņā ir milzīga, par cik esam pozicionējuši sevi starptautiski un “Telegram” kanāls tiek pārvaldīts angļu valodā, mēs gribam sasniegt lielu mērķauditoriju. Mums ir ticība, ka viss izdosies, jo ejam nedaudz citu ceļu kā pārējie.

Ar ko atšķiraties no pārējiem?
Kā jau minēju, mums ir salīdzinoši mazs skaits prognožu, lai arī “tipsteri” ir desmit Dažiem ir viens “tipsteris”, bet prognozes ir tuvu pie 15 dienā. Šķiet, ka mums ne vienu dienu nav bijis vairāk par piecām. Varbūt ir, bet tad aktīvi ir bijuši vairāki “tipsteri” vienlaicīgi. Noteikti nav bijušas dienas kad pieci “tipsteri” būtu bijuši aktīvi vienlaicīgi. Otrkārt, mēs esam tieši un godīgi, kas ir reti novērojams šajā vidē – neviltojam statistiku un nesolām nereālas lietas.

Kas ir kaut kas nereāls?
Sarunātās spēles. Ja tev kāds internetā piedāvā iegādāties sarunātās spēles vai 100% likmes, tad lūdzu ņem vērā, ka tas cilvēks melo un ir krāpnieks. Sarunātas spēles internetā nav un nebūs! Un tādu 100% likmju nav. Jebkura likme var neiziet.


Sakarā ar cilvēku lielo interesi “Whatsapp” čats ir gandrīz sasniedzis savu cilvēku limitu un mēs pārejam uz jaunu “Telegram” čatu arī tikai latviešu valodā. “Whatsapp” čats netiks dzēsts, tas vēl arvien paliks aktīvs, bet šobrīd “Whatsapp” noteikumi neļauj pārsniegt 256 cilvēku skaitu vienā čatā.

“Telegram” kanāls
Starptautiskais “Telegram” čats
Latvijas “Telegram” čats 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par