Lielas pārmaiņas Goldensteitā – klubu pametīs komandas “arhitekts” Maierss

30/05/2023 20:14
Nokopēts
Bobs Maierss

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Goldensteitas “Warriors” prezidents un ģenerālmenedžeris Bobs Maierss medijam ESPN apstiprinājis, ka viņš pametīs komandu.

48 gadus vecajam Maiersam gaidāmajā vasarā beigsies līgums ar “Warriors”. Viņš lēmumu atstāt vienību skaidrojis ar vairākiem faktoriem, kas nav saistīti ar naudu. Maierss gan atzina, ka viņš nav pārliecināts, ko darīs nākotnē, taču kādu dienu viņš cer atgriezties komandas rindās. Tiek paredzēts, ka viņš varētu būt viens no visu laiku pieprasītākajiem funkcionāriem Ziemeļamerikas sporta vēsturē.

Maierss 2011. gadā kļuva par “Warriors” ģenerālmenedžera asistentu, bet jau gadu vēlāk izpelnījās paaugstinājumu uz ĢM amatu. Titulētās Goldensteitas vienības “arhitekts” Maierss uzbūvēja komandu, kas pēdējos astoņos gados četras reizes izcīnīja čempiontitulus. Kopumā viņa vadībā 11 sezonās kareivji NBA finālu sasniedza sešas reizes. Pats funkcionārs divas reizes – 2015. un 2017. gadā – tika atzīts par sezonas labāko ģenerālmenedžeri.

Šosezon “Warriors” Rietumu konferences pusfinālā ar 2-4 atzina Losandželosas “Lakers” pārākumu. Klubs gan ir nonācis “krustcelēs” – ņemot vērā zvaigžņoto spēlētāju iespaidīgos līgumus, summa, kuru komanda nākamajā sezonā maksās nodokļos, varētu sasniegt 500 miljonus.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām