Lielbritānijas sprinteri atdevuši Tokijas olimpisko spēļu stafetē iegūtās medaļas

15/04/2022 15:55
Tokijas OS medaļas

Lielbritānijas vīriešu 4×100 metru sprinta stafetes komanda atdevusi Tokijas olimpiskajās spēlēs iegūtās sudraba medaļas, paziņoja Lielbritānijas Olimpiskā asociācija (BOA).

Čidžindu Udžam, kurš bija viens no Lielbritānijas stafetes komandas pārstāvjiem, Olimpiādē veiktajā testā tika konstatētas pēdas no ostarīna un S-23 vielas, kas parasti tiek izmantota muskuļu pastiprināšanā. Lielbritānijas komanda Tokijā finišēja otrajā vietā, no uzvarētājas Itālijas izlases atpaliekot par vienu sekundes simtdaļu.

“Ļoti žēl, ka nācās lūgt atdot medaļas, sertifikātus un piespraudes, īpaši no trim sportistiem, kuri cietuši, kaut gan tā nebija viņu vaina. Taču tas ir Sporta arbitrāžas tiesas lēmums un tas mums ir jāievēro. No mūsu puses mēs norādījām, ka tam jānotiek ar citām valstīm, kuru sportisti pārkāpuši antidopinga noteikumus,” teica BOA izpilddirektors Endijs Ensons. Sudraba medaļas saņems sākotnēji trešo vietu ieguvusī Kanāda, savukārt Ķīna iegūs bronzas godalgas.

Pieslēgties

Dienas fokusā

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām