Lieliskais “Jame” un “YEKINDAR” sniegums ļauj “Virtus.pro” iekļūt “IEM Katowice 2021” finālā

27/02/2021 22:52
Mareks

“IEM Katowice 2021” “CS:GO” turnīra finālu sasniegusi Mareka “YEKINDAR” Gaļinska pārstāvētā “Virtus.pro”. Latvietis jau otro dienu pēc kārtas demonstrēja fantastisku sniegumu, kas duetā ar komandas biedra Džami “Jame” Ali parādīto spēli rezultējās 2-0 uzvarā pret ASV pārstāvošo “Liquid”. Finālā CIS reģiona komandai pretim stāsies Krievijas vienība “Gambit”, kas šodien pārspēja “Spirit”.

“Dust 2” veiksmīgi iesāka “Virtus.pro”, kuriem izdevās uzvarēt pirmo puslaiku ar rezultātu 9:6. Otrā puslaika pirmos trīs raundus ieguva “Liquid” spēlētāji, tomēr turpinājumā latvieša pārstāvētā komanda nedeva ASV vienībai nekādus variantus cīnīties par panākumu kartē, vinnējot septiņus raundus pēc kārtas un izrādoties labākiem 16:9. Jau pirmajā kartē dinamiskais duets ar “Jame” un “YEKINDAR” demonstrēja lielisku sniegumu. Krievu “sniper” pozīcijas spēlētājs nogalināja 22 pretiniekus, nomira 11 reizes, bet latvietis pretiniekus neitralizēja 21 reizi, dzīvību zaudējot 15 reizes.

Kartē “Mirage” abas vienības apmainījās ar uzvarētu raundu sērijām, bet nedaudz labāki izrādījās “Liquid” spēlētāji, pēc puslaika esot priekšā pretiniekiem 8:7. Arī otro kartes daļu labāk iesāka ASV vienība, tomēr otro dienu pēc kārtas lielisku “clutch” raundu aizvadīja latvietis “YEKINDAR”, kurš ar sevis uzvarēto raundu salauza pretinieku pārliecību par saviem spēkiem un deva to saviem komandas biedriem, kas “Virtus.pro” ļāva būt labākiem deviņos no 10 raundiem un svinēt panākumu 16:12.

Uzvarētājkomandas līderi “Jame” un “YEKINDAR” abu karšu laikā nogalināja attiecīgi 50 un 49 pretiniekus, bet mira 23 un 31 reizi. Abiem arī izdevās gūt lielisku reitingu, krievu spēlētājam iegūstot reitingu 1.59, bet Marekam 1.50. Rītdien notiekošais fināls sāksies pulksten 16:00 un spēle tiks aizvadīta “BO5” formātā, kas nozīmē, ka uzvarētājiem būs jāgūst panākums nevis divās, bet trīs kartēs. Spēles tiešraide būs vērojama “Twitch” kanālā .