Lieliskais Karsums turpina žilbinoši un gūst desmitos vārtus sezonā

04/11/2022 21:48
Mārtiņš Karsums

Slovākija

Teicamu sniegumu šosezon turpina demonstrēt Mārtiņš Karsums, kurš atzīmējās ar vārtu guvumu, tādējādi palīdzot “Liptovsky Mikulas” vienībai Slovākijas čempionāta spēlē izcīnīt uzvaru pret “Spisska Nova Ves” (4:2). Pieredzējušais uzbrucējs ar precīzu metienu izcēlās otrajā periodā, tobrīd iegūstot savai komandai divu vārtu pārsvaru (3:1). Aizvadītajos 15 mačos šosezon latvietim tie bija desmitie vārti – 2019./2020. gada sezona Maskavas “Spartak” rindās bija pēdējā sezona, kad Karsums guva vairāk par desmit vārtiem (11), taču to viņš paveica 58 spēlēs.

Ar rezultativitāti arī izcēlās Patriks Zabusovs, kurš guva uzvaras vārtus “Michalovce” panākumā (2:1) pret Bratislavas “Slovan”. Otrs latvietis “Michalovce” rindās Vitālijs Pavlovs palika “sausā”. Citās spēlēs Normunda Sējēja vadītā “Nitra” ar Filipu Bunci ierindā papildlaikā pieveica “Banska Bystrica” (4:3), kamēr Patriks Ozols un Trenčīnas “Dukla” ar 3:0 apspēlēja “Nove Zamky”.

Čehija

Roberts Bukarts turpināja būt rezultatīvs Čehijas ekstralīgā, atzīmējoties ar divām rezultatīvām piespēlēm Vītkovices “Ridera” panākumā ar rezultātu 3:2 pret Prāgas “Sparta”, kamēr ar sesto vārtu guvumu šosezon izcēlās Uvis Balinskis, palīdzot “Liberec” vienībai ar 6:2 sagraut Māra Bičevska “Mlada Boleslav”.

Mārtiņa Dzierkala un Kristofera Binduļa pārstāvētā Česke Budejovices “Motor” Čehijas ekstralīgas spēlē izrāva laimīgu uzvaru pret “Mountfield” (2:1). Savas komandas panākumā piedalījās Oskars Cibuļskis, kurš komandas uzvaru nesošajos vārtos atdeva rezultatīvu piespēli, kas palīdzēja viņa un Kristapa Sotnieka pārstāvētajai “Kladno” ar 3:2 pieveikt trīs Latvijas aizsargu Kristapa Zīles, Jāņa Jaka un Ralfa Freiberga pārstāvēto Litvīnovas “Verva”.

Vācija

Miks Indrašis Vācijas čempionāta spēlē tika pie rezultatīvas piespēles, viņa pārstāvētajai Šveningeres “Wild Wings” izcīnot uzvaru. Šveningeres vienība viesos ar rezultātu 4:2 (2:1, 0:0, 2:1) guva panākumu pār Augsburgas “Panthers”.

Spēles trešajā minūtē pēc Indraša un Mišela Vāla piespēlēm vārtus guva Džons Ramadžs, panākot 1:0 “Wild Wings” labā. Latvijas hokejists laukumā bija 13 minūtes un 37 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

DEL turnīra tabulā “Wild Wings” 24 izcīnītiem punktiem 18 spēlēs atrodas 11.vietā 15 komandu konkurencē, kamēr Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Izerlonas “Roosters” ar 20 punktiem 17 mačos ierindojas 13.pozīcijā.