Lieliskajā formā esošais Rešfords izrauj “United” uzvaru Mančestras derbijā

14/01/2023 16:36
Mančestras United

Šovakar Anglijas premjerlīgas centrālajā spēlē Mančestras “United” ar 2:1 pārspēja citu šīs pilsētas komandu “City”.

Pirmajā puslaikā vārti netika gūti, savukārt otrajā lieliski nostrādāja “City” trenera Gvardiolas veiktā maiņa – 57. minūtē Džeks Grilišs devās laukumā, bet 60. minūtē viņš atklāja rezultātu. 78. minūtē izlīdzinājumu panāca Bruno Fernandešs, savukārt četras minūtes vēlāk Markuss Rešfords izrāva uzvaru.

“United” uzbrucējam tie bija astotie vārti septiņās spēlēs visos turnīros, tāpat viņš ar vārtu guvumu izcēlies katrā no pēdējiem deviņiem mačiem “Old Trafford”.

Jāatzīmē, ka katru no pēdējām četrām uzvarām pret “City” savā laukumā “United” izcīnīja cita trenera vadībā – iepriekš to 2020. gadā paveica Ūle Gunnars Sulšērs.

Ar 38 punktiem 18 spēlēs “United” ieņem trešo vietu premjerlīgā, samazinot deficītu no “City” līdz vienam punktam.

Pamatīgu neveiksmi piedzīvoja “Liverpool”, ar 0:3 zaudējot Braitonas “Albion”. Liverpūles komanda izgāza otrā puslaika sākumu, kad sešu minūšu laikā ielaida divus vārtus, abus gūstot Solomonam Marčam. Citos mačos “Everton” ar 1:2 piekāpās “Southampton”, “Nottingam” ar 2:0 pieveica Lesteras “City”, bet Vulverhemptonas “Wanderers” ar 1:0 apspēlēja Vesthemas “United”.