“Lielvārde/FatPipe” ceturtdaļfinālu pret čempioni sāk ar uzvaru

18/02/2023 22:52
Lielvārde/FatPipe

“Lielvārde”/”FatPipe” komanda sestdien “Elvi Florbola līgas” vīriešu “play-off” sacensības sāka ar panākumu pār pagājušās sezonas čempionvienību Cēsu “Lekrings”.

“Lielvārde”/”FatPipe” ceturtdaļfināla pirmajā mačā ar rezultātu 5:4 (3:1, 0:2, 1:1, 0:0, 3:2) pēcspēles metienu sērijā uzvarēja “Lekrings” vienību, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0. Uzvaru nesošo pēcspēles metienu Lielvārdes vienībā guva Mariss Giņko, kurš tika atzīts par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās, kamēr divus vārtus guva Armands Skulte.

Cēsu vienībā Markuss Plūdums sakrāja trīs (2+1) rezultativitātes punktus un saņēma labākā spēlētāja balvu.

Savukārt Talsu NSS/”Krauzers” izbraukumā ar rezultātu 5:4 (2:0, 0:2, 2:2, 0:0, 5:4) pēcspēles metienu sērijā guva panākumu pār “Masters”/”Ulbroka”, izcīnot pirmo uzvaru ceturtdaļfināla sērijā. Talsu vienībā divus (1+1) rezultativitātes punktus sakrāja Toms Akmeņlauks, Valters Kalnietis un Artis Raitums, kurš realizēja arī uzvaru nesošo “bullīti”. Pretinieku rindās divas reizes mājinieku vārtsargu pārspēja Matīss Kristiāns Morozovs, bet vēl pa vieniem vārtiem guva Eduards Stūre un Artūrs Narogs.

Citā mačā “Ķekava” savā laukumā ar rezultātu 7:4 (2:2, 2:1, 3:1) pārspēja Kocēnu “Rubeni”, sērijā līdz četriem panākumiem dubultojot savu pārsvaru 2-0. Mājinieku rindās Klāvs Jansons izcēlās ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli, bet Markuss Januševskis divas reizes pārspēja pretinieku vārtsargu. Viesu komandā Jēkabs Kleišs tika pie diviem (1+1) rezultativitātes punktiem, kamēr Māris Parts asistēja divos vārtu guvumos.

Florbola līgas komandas aizvadīja divu apļu pamatturnīru, pēc kura astoņas spēcīgākās vienības iekļuva izslēgšanas spēlēs. Ceturtdaļfināli un pusfināli ritēs sērijās līdz četrām uzvarām, bet čempioni un bronzas medaļu ieguvēji tiks noteikti superfinālā, kas 2023.gada 15.aprīlī notiks “Arēnā Rīga”.

Pagājušās sezonas finālmačā Cēsu “Lekrings” ar 5:4 pārspēja 2020./2021.gada sezonas čempioni Kocēnu “Rubeni”.