“Lielvārde/FatPipe” florbolisti izglābjas no čempionu pilnvaru nolikšanas

07/03/2024 23:30
Lielvārde/FatPipe

“Elvi Florbola līgas” iepriekšējās sezonas čempione “Lielvārde/FatPipe” ceturtdien ceturtdaļfināla piektajā spēlē izcīnīja uzvaru un neļāva Cēsu “Lekrings” komandai noslēgt sēriju. “Lielvārde/FatPipe” Cēsīs uzvarēja pēcspēles metienu sērijā ar 7:6 (0:2, 3:2, 3:2, 0:0, 1:0) un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 2-3.

Viesi atspēlēja trīs vārtu deficītu un 102 sekundes pirms pamatlaika beigām Juris Sandis Jēgers panāca 6:6. Desmit minūšu papildlaikā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienos čempioni bija pārāki ar 3:1. Jēgers uzvarētājiem izcēlās ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli, kā arī realizēja vienu metienu pēcspēles sērijā.

Šī pāra uzvarētāja tiksies ar Talsu NSS/”Krauzers” vai “Ķekava”/RB&B, šajā sērijā ar 3-1 priekšā esot talsiniekiem. “Masters”/”Ulbroka” potenciālo pretinieču duelī starp “Valmiera”/”Betsafe” un Kocēnu “Rubene” komandām sērijā ir neizšķirts 2-2.

Komandas šosezon aizvadīja divu apļu pamatturnīru, pēc kura astoņas spēcīgākās vienības iekļuva izslēgšanas spēlēs. Ceturtdaļfināli un pusfināli sērijās ritēs līdz četrām uzvarām, bet čempioni un bronzas medaļu ieguvēji tiks noteikti Superfinālā, kas “Arēnā Rīga” notiks 2024.gada 13.aprīlī.

Iepriekšējā sezonā par čempioni kļuva “Lielvārde/FatPipe”, kas finālā ar 5:4 pārspēja “Valmieras” florbolistus.