“Lielvārde”/”FatPipe” florbolisti sasniedz LČ pusfinālu

18/03/2022 23:56

“Lielvārde”/”FatPipe” komanda piektdien nodrošināja vietu “Elvi florbola līgas” vīriešu turnīra pusfinālā. Lielvārdieši izbraukumā ar rezultātu 5:3 (2:0, 1:2, 2:1) uzveica “Valmieras” vienību un ceturtdaļfināla sērijā līdz četrām uzvarām panāca 4-1.

Pirmajā periodā viesiem vārtus guva Sandis Mihailovskis un Maikls Nazarovs, bet spēles otrajā nogrieznī Pāvels Semjonovs un Ralfs Matīss Balodis izlīdzināja rezultātu. Līdz otrā perioda beigām gan Juris Sandis Jēgers atjaunoja Lielvārdes komandai vadību. Trešā perioda trešajā minūtē Niks Blumfelds panāca 4:2, trešdaļas otrajā pusē Matīss Salmiņš samazināja lielvārdiešu pārsvaru, bet pusotru minūti pirms pamatlaika beigām Mihailovskis raidīja bumbiņu tukšos vārtos – 5:3.

Pusfinālā “Lielvārde”/”FatPipe” tiksies ar Kocēnu “Rubenes” un “Oxdog Ulbroka”/LU pāra uzvarētāju. Šajā sērijā ar 3-1 vadībā ir Latvijas čempioni no Kocēniem. Kā pirmā pusfinālu svētdien sasniedza Cēsu “Lekrings”, kas sērijā ar 4-0 uzveica “Irlava”/”Avant”. Sērijā starp “Ķekavu” un Talsu NSS/”Krauzers” komandu rezultāts ir 2-2.

Vīriešu konkurencē šosezon cīnās 12 komandas, bet sieviešu sacensībās startē astoņas vienības. 2019./2020.gada sezonā Covid-19 pandēmijas un tās dēļ valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ Latvijas čempioni un medaļnieki palika nenoskaidroti, bet pagājušais čempionāts tā paša iemesla dēļ bija saraustīts un ar mazāku skaitu izslēgšanas spēļu. Valmierā notikušajā finālā uzvarēja Kocēnu “Rubenes” komandas.