“Lielvārde/FatPipe” pārņem vadību florbola virslīgā

16/09/2022 23:34
Lielvārda/FatPipe

“Lielvārde”/”FatPipe” komanda piektdien kļuva par “Elvi Florbola līgas” vīriešu turnīra līdervienību. Lielvārdieši savā laukumā ar rezultātu 8:3 (2:1, 2:1, 4:1) pārspēja SĀC florbolistus.

Pa diviem vārtiem uzvarētājiem guva Didzis Nemme un Oskars Tūtāns, bet trīs punktus iekrāja Edgars Ričards Gremze, kuram bija viens precīzs metiens un divas rezultatīvas piespēles. Viesiem divus no trīs vārtiem guva Krists Saldatenoks. Iepriekšējā līdere “Valmiera” pirmo vietu atstāja, jo mājās ar 3:4 (0:3, 2:0, 1:1) zaudēja līdzšinējai pastarītei “Bauskai”. Valmierieši atspēlēja trīs vārtu deficītu, tomēr 46.minūtē 4:3 pretiniekiem panāca Jānis Akmentiņš.

Ar sešiem punktiem trīs spēlēs turnīra tabulā pirmo vietu ieņem “Lielvārde”/”FatPipe”. Vīriešu konkurencē šosezon cīnās 11 komandas, bet sieviešu sacensībās startēs sešas vienības.

Florbola līgas komandas šosezon aizvadīs divu apļu regulāro turnīru, pēc kura astoņas spēcīgākās vienības iekļūs izslēgšanas spēlēs. Ceturtdaļfināli un pusfināli ritēs sērijās līdz četrām uzvarām, bet čempioni un bronzas medaļu ieguvēji tiks noteikti Superfinālā, kas notiks “Arēnā Rīga” 2023.gada 15.aprīlī.

Pagājušās sezonas finālmačā Cēsu “Lekrings” ar 5:4 pārspēja 2020./2021.gada sezonas čempioni Kocēnu “Rubeni”.