Lielvārdes florbolisti 1/4 fināla sērijā pret “Lekrings” panāk septīto spēli

05/03/2023 20:50

“Lielvārde”/”FatPipe” svētdien “Elvi Florbola līgas” ceturtdaļfināla sērijas sestajā mačā izcīnīja uzvaru un panāca neizšķirtu, saglabājot cerību uz iekļūšanu pusfinālā. “Lielvārde”/”FatPipe” savā laukumā ar rezultātu 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) uzvarēja pagājušās sezonas čempioni Cēsu “Lekrings” un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 3-3.

Pirmās trešdaļas beigās viesus vadībā izvirzīja Artūrs Jurševskis, bet otrajā periodā rezultātu izlīdzināja Aivis Kusiņš. Noslēdzošajā trešdaļā mazāk nekā piecas minūtes līdz pamatlaika beigām uzvaru nesošos vārtus guva Sandis Mihailovskis, kurš tika atzīts par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās.

Savukārt “Masters”/”Ulbroka” izbraukumā ar rezultātu 6:5 (2:1, 2:2, 2:2) guva panākumu pār Talsu NSS/”Krauzers” un sērijā uzvarēja ar 4-2, sasniedzot pusfinālu. Uzvarētāju rindās ar trīs vārtiem izcēlās Edžus Ceriņš, bet Matīss Kristiāns Morozovs tika pie sešiem (1+5) rezultativitātes punktiem un divas reizes pretinieku vārtsargu pārspēja Artūrs Narogs. Talsu vienības labā divus vārtus guva Mariss Bergmanis un Valters Kalnietis, bet vienu reizi precīzs bija Ralfs Polis.

Jau iepriekš vietu pusfinālā nodrošināja “Ķekava” un “Valmiera”.

Tikmēr pagājušās sezonas čempionvienība Kocēnu “Rubene” svētdien ar pārliecinošu uzvaru sāka “Elvi florbola līgas” sieviešu turnīra pusfinālu. “Rubene” savā laukumā ar rezultātu 7:1 (4:1, 2:0, 1:0) guva panākumu pār Cēsu “Lekrings” un sērijā līdz trīs uzvarām izvirzījās vadībā ar 1-0.

Uzvarētāju labā divus vārtus guva Paula Egle un Emīlija Salaciete, bet pa reizei precīzas bija Daniela Dafne Hāne, Lība Daija Mikova un Elīna Sirmā. Vienīgos viešņu vārtus guva Betija Raseiceva.

Otrā pusfinālā Rīgas NND/RJTC florbolistes ar 1-0 ir vadībā pār “Ķekavu”.