Lielvārdes florbolisti izcīna otro uzvaru LČ pusfināla sērijā

25/03/2023 22:14
Lielvārde/FatPipe

“Lielvārde”/”FatPipe” sestdien izcīnīja panākumu “Elvi Florbola līgas” vīriešu turnīra pusfināla sērijā. Lielvārdes komanda savā laukumā ar rezultātu 5:2 (2:1, 1:1, 2:0) uzvarēja “Masters”/”Ulbroka” un sērijā līdz četriem panākumiem izvirzījās vadībā ar 2-1.

Pirmajā trešdaļā Markuss Nazarovs un Oskars Tutāns panāca 2:0 mājinieku labā, taču spēles 14.minūtē vienus vārtus atguva Valters Lapiņš.  savukārt otrā perioda vidū Lielvārdes komanda atjaunoja divu vārtu pārsvaru, šoreiz precīzam esot Armandam Savinam, tomēr mazāk nekā divas minūtes līdz trešdaļas beigām viesiem izdevās gūt vārtus, kad pretinieku vārtsargu pārspēja Edžus Ceriņš.

Izšķirošās trešdaļas sākumā laukuma saimniekiem vajadzēja 64 sekundes, lai atkal atgūtu divu vārtu pārsvaru, kad pēc Nika Blumfelda precīzā metiena rezultāts tapa 4:2 par labu “Lielvārde”/”FatPipe” vienībai. Pēdējā pamatlaika minūtē bumbiņu tukšos vārtos vēl raidīja Didzis Nemme.

Otrā pusfināla sērijā “Valmiera” ar 3-0 ir vadībā pār “Ķekava”/RB&B vienību. Florbola līgas komandas aizvadīja divu apļu pamatturnīru, pēc kura astoņas spēcīgākās vienības iekļuva izslēgšanas spēlēs. Ceturtdaļfināli un pusfināli rit sērijās līdz četrām uzvarām, bet čempioni un bronzas medaļu ieguvēji tiks noteikti superfinālā, kas 2023.gada 15.aprīlī notiks “Arēnā Rīga”. Pagājušās sezonas finālmačā Cēsu “Lekrings” ar 5:4 pārspēja 2020./2021.gada sezonas čempioni Kocēnu “Rubeni”