Lielvārdes florbolisti nosargā pārsvaru un iekļūst LČ finālā

01/04/2023 21:36

“Lielvārde”/”FatPipe” florbolisti sestdien iekļuva “Elvi Florbola līgas” vīriešu turnīra finālā. “Lielvārde”/”FatPipe” pusfināla sērijas piektajā mačā viesos ar rezultātu 5:3 (2:0, 3:1, 0:2) pārspēja “Masters”/”Ulbroka” un sērijā līdz četrām uzvarām svinēja panākumu ar 4-1.

Pirmajā trešdaļā viesus vadībā izvirzīja Aivis Kusiņš un Armands Savins, kuram izdevās gūt vārtus mazākumā. Otrā perioda ievadā mājinieku vārtsargu pārspēja Iļja Taratutins un Sandis Mihailovskis, panākot četru vārtus pārsvaru, bet neilgi pēc tam pirmos vārtus guva laukuma saimnieki, precīzam esot Ralfam Klempneram. Tuvojoties trešdaļas beigām, vēl vienu reizi bumbiņu pretinieku vārtos meta Kusiņš. Noslēdzošajā trešdaļā “Masters”/”Ulbroka” labā vārtus guva Eduards Stūre un Artūrs Narogs, taču viesiem izdevās nosargāt uzvaru mačā.

Lielvārdes vienība finālā tiksies ar “Valmieru”, kas savā pusfinālā ar 4-0 bija pārāka pār “Ķekava”/RB&B komandu. Florbola līgas komandas aizvadīja divu apļu pamatturnīru, pēc kura astoņas spēcīgākās vienības iekļuva izslēgšanas spēlēs. Ceturtdaļfināli un pusfināli rit sērijās līdz četrām uzvarām, bet čempioni un bronzas medaļu ieguvēji tiks noteikti superfinālā, kas 2023.gada 15.aprīlī notiks “Arēnā Rīga”.

Pagājušās sezonas finālmačā Cēsu “Lekrings” ar 5:4 pārspēja 2020./2021.gada sezonas čempioni Kocēnu “Rubeni”.