Lielvārdes florbolisti otro reizi sezonā pārspēj Talsu NSS/”Krauzers”

28/12/2021 23:58
Florbols

“Lielvārde”/”FatPipe” florbolisti otrdien svinēja uzvaru “Elvi florbola līgas” vīriešu turnīra spēlē. Lielvārdieši otro reizi sezonā pārspēja turnīra līdervienību Talsu NSS/”Krauzers”, šoreiz mājās gūstot virsroku ar rezultātu 11:7 (2:2, 3:1, 6:4).

Viesi atspēlējās no trīs vārtu deficīta un trešā perioda pirmajā pusē, Emīlam Krūmiņam gūstot divus vārtus, rezultāts tapa neizšķirts 6:6. Trešdaļas vidū Niks Blumfelds atguva mājiniekiem vadību, kuru “Lielvārde”/”FatPipe” florbolisti vairs no rokām neizlaida. Uzvarētājiem ar trīs vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Aivis Kusiņš. Pretiniek rindās “hat-trick” bija Krūmiņam.

Turnīra līderpozīcijā ar 29 punktiem 13 spēlēs ir Talsu NSS/”Krauzers” komanda, 26 punkti desmit un 12 dueļos ir Cēsu “Lekrings” un “Ķekavas” florbolistiem, bet 25 punktus 13 cīņās guvusi Oxdog Ulbroka”/LU vienība. Vīriešu konkurencē šosezon par medaļām cīnās 12 komandas, bet sieviešu sacensībās startē astoņas vienības.

Tiek plānots, ka pamatturnīrā katra komanda ar katru tiksies pa divām reizēm. Astoņas labākās iekļūs ceturtdaļfinālā. Sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām tiks noskaidrotas pusfinālistes, tikpat garās sērijās taps zināmas divas komandas, kas nākamā gada pavasarī “Arēnā Rīga” spēkosies par bronzas medaļām, kā arī tie divi klubi, kas turpat cīnīsies par lielo čempionu kausu un zelta godalgām.

2019./2020.gada sezonā Covid-19 pandēmijas un tās dēļ valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ Latvijas čempioni un medaļnieki palika nenoskaidroti, bet pagājušais čempionāts tā paša iemesla dēļ bija saraustīts un ar mazāku skaitu izslēgšanas spēļu. Valmierā notikušajā finālā uzvarēja Kocēnu “Rubenes” komandas.