Lielvārdes florbolisti pieveic pagājušās sezonas čempionus un iekļūst pusfinālā

11/03/2023 23:32
Lielvārde/FatPipe

“Lielvārde”/”FatPipe” sestdien Cēsīs izcīnīja uzvaru “Elvi Florbola līgas” ceturtdaļfināla sērijas septītajā mačā un iekļuva pusfinālā. “Lielvārde”/”FatPipe” izbraukumā ar 5:4 (1:3, 2:0, 2:1) uzvarēja pagājušās sezonas čempioni Cēsu “Lekrings” un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 4-3.

Uzvarētājiem trīs vārtus guva Aivis Kusiņš, divus rezultativitātes punktus (1+1) sakrāja Niks Blumfelds un vēl vienus vārtus guva Oskars Tūtāns. Mājiniekiem divi (1+1) rezultativitātes punkti Miķeļa Kokneša Roopa kontā, bet pa vārtiem guva arī Emīls Dzalbs, Edgars Puriņš un Olafs Zvīnis.

Pusfinālā “Lielvārde”/”FatPipe” tiksies ar “Masters”/”Ulbroka”, bet otrā pusfinālā nūjas krustos “Ķekava” un “Valmiera”.

Florbola līgas komandas aizvadīja divu apļu pamatturnīru, pēc kura astoņas spēcīgākās vienības iekļuva izslēgšanas spēlēs. Ceturtdaļfināli un pusfināli rit sērijās līdz četrām uzvarām, bet čempioni un bronzas medaļu ieguvēji tiks noteikti superfinālā, kas 2023.gada 15.aprīlī notiks “Arēnā Rīga”. Pagājušās sezonas finālmačā Cēsu “Lekrings” ar 5:4 pārspēja 2020./2021.gada sezonas čempioni Kocēnu “Rubeni”.