“Liepāja” atrod Starkova aizvietotāju galvenā trenera amatā

Andrejs Kaļiņins, sportazinas.com
Andrejs Kaļiņins | Foto: FK Liepāja

Par “Optibet” Latvijas futbola virslīgas kluba “Liepāja” galveno treneri kļuvis Andrejs Kaļiņins, kurš nomainījis iepriekš no amata aizgājušo Aleksandru Starkovu.

“Liepāja” pēdējās sezonas spēlēs vada Mareks Zuntners, bet, skatoties jau uz nākamo sezonu, klubs laicīgi jau meklēja galveno treneri. Šodien oficiāli komanda apstiprinājusi, ka galvenā trenera pienākumus no nākamās sezonas pildīs Kaļiņins.

Kaļiņins ir strādājis tādos klubos kā Rīgas “Olimps”, “Auda”, Rīgas “Skonto”, RFS, “Jelgava”, kā arī bijis galvenā trenera asistents Latvijas U19 izlasē.

“Liels prieks un gandarījums atrasties šeit,” komentēja Kaļiņins. “Zinu, ka “Liepāja” ir klubs ar lielām ambīcijām. Šī sezona noteikti klubam nav izdevusies, tādēļ arī esmu šeit, lai to mainītu. Apzinos, ka strādāt Liepājaā ir liels izaicinājums, jo liepājnieki vēlas uzvaras un ir pieraduši, ka futbola klubs ir viens no spēcīgākajiem Latvijā. Darīšu visu, lai atgrieztu atpakaļ šo ticību, kas šogad ir mazliet iedragāta.”

Starkovs Liepājas klubā bija jau otrais galvenais treneris, kurš beidza darbu ar komandu. Pēc neveiksmīga sezonas sākuma tika atbrīvots Gordons Jangs, jo rezultāti neatbilda mērķim – iegūt vietu Eirokausos.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par