“Liepāja” līderu spēlē pieveic “Mogo”; “Zemgale”/LLU pārspēj “Rīgu”

25/10/2017 21:55
HK

“Optibet” Hokeja līgas (OHL) līdervienību spēlē trešdien “Liepāja”/”Optibet” vienība viesos ar rezultātu 4:3 (3:1, 0:2, 1:0) apspēlēja “Mogo”.

Kaut spēles ievadā “Mogo” vadībā izvirzīja Elviss Želubovskis, vēl pirmajā trešdaļā liepājniekiem divas ripas iemeta Valters Freijs, savukārt vienreiz izcēlās Aleksandrs Novikovs.

Otrajā trešdaļā Juris Ziemiņš un Rustams Begovs panāca “Mogo” vienībai izlīdzinājumu, bet noslēdzošajā periodā liepājniekiem panākumu izrāva Iļja Makarovs.

Šajā mačā “Mogo” komandā debitēja arī aizsargs Mārtiņš Jakovļevs, kurš sastāvam tika piesaistīts vien šonedēļ.

Sezonas pirmajos divos apļos komandas uzvaras bija dalījušas uz pusēm, bet tagad Liepājas komanda kopvērtējumā ieguvusi jau četru punktu pārsvaru.

Vēl vienā čempionāta desmitās kārtas mačā trešdien Jelgavas vienība “Zemgale”/LLU savā laukumā ar 2:0 (0:0, 1:0, 2:0) pārspēja “Rīgu”, vārtus gūstot Olafam Aplokam un Kristapam Milleram.

Kopvērtējumā līdere ar 26 punktiem desmit spēlēs ir “Liepāja”/”Optibet” komanda, kurai nu jau četrus punktus zaudē “Mogo”.

Tikmēr “Kurbadam” ir 15 punkti deviņos mačos, bet ar 13 punktiem seko “Zemgale”/LLU. “Rīgai” ir deviņi punkti, kamēr “Prizma” savākusi divus punktus.

Pagājušās sezonas čempione “Kurbads” pagājušajā nedēļas nogalē savā laukumā aizvadīja Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa otrās kārtas turnīru, tāpēc desmitās kārtas cīņu izspēlēs vien janvārī.

Vienpadsmitā kārta tiks aizvadīta sestdien, kad centrālajā mačā “Kurbads” uzņems “Liepāja”/”Optibet” hokejistus.

Šosezon Latvijas totalizatoru kompānija “Optibet” kļuvusi par hokeja virslīgas ģenerālsponsoru. Salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, virslīgā vairs nespēlē “Pārdaugava”.

Katra komanda kopumā aizvadīs 30 spēles regulārajā čempionātā, izslēgšanas turnīrā iekļūstot četrām labākajām vienībām, kas pusfinālā un finālā spēkosies līdz četrām uzvarām. Savukārt pēdējās divas komandas izspēlēs vēl vienu turnīru ar pirmās līgas pirmajām divām vienībām.