“Liepāja/Optibet” pēdējā spēlē izrauj mājas priekšrocības LČ pusfinālā

21/02/2018 22:51

“Optibet” Hokeja virslīgā ar trīs spēlēm noslēdzies regulārais turnīrs. Triumfu tajā otro gadu pēc kārtas svinējusi Latvijas kausa ieguvēja un Latvijas vicečempione Rīgas “Mogo”, kas šovakar Juglā ar 4:3 pagarinājumā apspēlēja čempionvienību “Kurbadu”.

Viesi pamatlaika pēdējās desmit minūtēs spēja atspēlēties no divu vārtu deficīta (1:3), tomēr iegūtais punkts noturēt otro vietu turnīra tabulā neļāva.

Otro pozīciju, kā arī mājas spēļu priekšrocības pusfinālā ieguva “Liepāja/Optibet”, smagā cīņā ar 3:2 izbraukumā pieveicot HS “Rīga” hokejistus. Izšķirošos vārtus trešā perioda 11. minūtē skaitliskajā vairākumā guva Māris Miezis.

Ar uzvaru regulāro sezonu noslēdza Jelgavas “Zemgale/LLU”, kas relatīvi komfortabli ar 3:0 uzvarēja Rīgas “Prizmu”.

Pusfināla sērijas norisināsies līdz trim uzvarām, tajās savā starpā tiekoties Rīgas “Mogo” ar Jelgavas “Zemgali/LLU”, kā arī “Liepājai/Optibet” ar “Kurbadu”.