“Liepāja” turpina spīdoši un apspēlē Meiera un Raimo pārstāvēto klubu

06/10/2022 21:22
BK

“Liepājas” basketbolisti šodien Latvijas – Igaunijas basketbola līgas (LIBL) spēlē parūpējās par vēl vienu pārsteigumu. Liepājnieki izbraukumā ar 94:90 papildlaikā pieveica Mārtiņa Meiera un Zigmāra Raimo pārstāvēto Tallinas “Kalev”/”Cramo” komandu.

Uzvaras grozu viesiem iemeta Ojārs Bērziņš, kurš 18 sekundes pirms papildlaika beigām ar diviem soda metieniem panāca 92:90.

Ar 30 punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām vēju pilsētas vienībā izcēlās Kārlis Žunda, 20 punktus guva Arnolds Helmanis, 16 punkti bija Ričardam Vanagam, desmit punkti, sešas atlēkušās bumbas un divi bloķēti metieni Kārlim Šiliņam, bet astoņi punkti un desmit rezultatīvas piespēles – Renāram Birkānam.

Talliniešiem 21 punktu guva Alteriks Gilberts, Mārtiņš Meiers 25 minūtēs guva 15 punktus, izcīnīja sešas bumbas zem groziem un pieļāva piecas kļūdas, bet iepriekšējā sezonā “Liepājā” spēlējušais Zigmārs Raimo 20 minūtēs iemeta četrus punktus un savāca četras bumbas zem groziem.

Artūra Visocka-Rubeņa vadītā komanda jau pagājušajā nedēļā sarūpēja pirmo lielu pārsteigumu, pārspējot čempioni “VEF Rīga” ar rezultātu 98:93, vienubrīd esot vadībā pat ar 25 punktu pārsvaru.