Liepājai svarīga uzvara cīņā par otru vietu OHL kopvērtējumā

03/02/2018 20:21

“Liepāja”/”Optibet” komanda sestdien “Optibet” Hokeja līgas (OHL) regulārā čempionāta mačā savā laukumā ar rezultātu 7:3 (2:0, 1:1, 4:2) pārspēja “Zemgale”/LLU vienību.

“Liepāja”/”Optibet” komandai un “Kurbadam” kopvērtējuma tabulā ir pa 52 punktiem. Šosezon savstarpējās sešās spēlēs uzvaras un zaudējumi dalīti uz pusēm, bet Liepājas komanda šajos dueļos guvusi vairāk punktu un atrodama otrajā pozīcijā, kamēr “Kurbada” hokejisti ir trešie. Atlikušajās trijās regulārās spēlēs liepājniekiem atlicis tikties vien ar divām vājākajām turnīra vienībām un viņi nokļuvuši tuvu sacensību pusfināla sasniegšanai.

Liepājniekiem pa diviem vārtiem guva Māris Diļevka un Māris Miezis, kuram arī viena rezultatīva piespēle, kamēr ar vieniem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm atzīmējās Valters Freijs.

“Liepāja”/”Optibet” komanda uzvarai pamatus ielika trešajā trešdaļā, kad nepilnās četrarpus minūtēs guva trīs vārtus, pašai šajā laikā ielaižot vienus un izvirzoties vadībā ar 6:3.

Tikmēr valsts čempione “Kurbads” savā laukumā ar rezultātu 8:2 (0:0, 3:2, 4:0) pārspēja “Rīgu”.

“Kurbada” rindās pa diviem vārtiem un rezultatīvai piespēlei bija Rihardam Remiņam un Gatim Gricinskim.

“Kurbads” viesu pretestību salauza vien spēles trešajā nogrieznī, kad guva piecus vārtus.

Vēl sestdien regulārajā čempionātā uzvaru nodrošinājusī “Mogo” viesos ar 4:2 (0:1, 3:0, 1:1) pieveica pastarīti “Prizmu”. “Mogo” uzvarā ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās Andris Siksnis, bet vārti un divas rezultatīvas piespēles bija Elvisam Želubovskim.

“Mogo” pirmo periodu zaudēja ar rezultātu 0:1, bet otrajā trešdaļā piecu minūšu laikā iemeta trīs bezatbildes ripas pretinieku vārtos.

Virslīgas kopvērtējumā vadībā ar 65 punktiem 27 cīņās atrodas “Mogo” komanda, kurai ar 52 punktiem seko “Liepāja”/”Optibet” un “Kurbads”.

Aiz labāko trijnieka ar 42 punktiem ir “Zemgale”/LLU, “Rīgai” ir 18 punkti, bet “Prizma” savākusi 14 punktus.

Jau nākamajā otrdienā “Arēnā Rīga” risināsies Latvijas kausa finālspēle, kurā “Mogo” sacentīsies ar “Kurbadu”, bet pēc tam vienībām atliks aizvadīt noslēdzošās trīs regulārā turnīra kārtas.

Šosezon Latvijas totalizatoru kompānija “Optibet” kļuvusi par hokeja virslīgas ģenerālsponsoru. Salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, virslīgā vairs nespēlē “Pārdaugava”.

Katra komanda kopumā aizvadīs 30 spēles regulārajā čempionātā, izslēgšanas turnīrā iekļūstot četrām labākajām vienībām, kas pusfinālā un finālā spēkosies līdz četrām uzvarām. Savukārt pēdējās divas komandas izspēlēs vēl vienu turnīru ar pirmās līgas pirmajām divām vienībām.