“Liepāja”/”Optibet” un “Mogo” komandas izcīna uzvaras Latvijas čempionātā

30/09/2017 16:52

Pie pārliecinošām uzvarām “Optibet” Hokeja līgas (OHL) spēlēs sestdien tika “Liepāja”/”Optibet” un “Mogo” komandas.

“Liepāja”/”Optibet” sestdien savā laukumā ar 6:0 (0:0, 2:0, 4:0) sagrāva “Prizmu”.

Liepājnieku rindās divus vārtus iemeta no Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas “Dinamo” iegūtais Oskars Batņa, kamēr vienus vārtus un divas rezultatīvas piespēles pievienoja Daniels Bogdzjuls.

Tikmēr citā sestdienas mačā “Mogo” izbraukumā ar 7:2 (1:1, 1:0, 5:1) vien trešajā periodā salauza hokeja skolas “Rīga” pretestību.

Pirmās divas trešdaļas abas vienības aizvadīja līdzvērtīgi, jo pēc spēlētām 40 minūtēm “Mogo” bija vadībā vien ar 2:1, tomēr trešo periodu viesi sāka ar pieciem vārtiem pēc kārtas un nodrošināja uzvaru.

“Mogo” rindās divus vārtus šajā spēlē iemeta Jānis Ozoliņš.

Kopvērtējumā līdere ar 12 punktiem piecos mačos ir “Mogo” komanda, kam ar 11 punktiem seko “Liepāja”/”Optibet” vienība. Seši punkti ir “Rīgai”, bet piecus punktus iekrājusi “Zemgale”/LLU vienība.

Vien piektajā pozīcijā ar četriem punktiem atrodama čempione “Kurbads”, kamēr “Prizma” savākusi vienu punktu.

Šosezon Latvijas totalizatoru kompānija “Optibet” kļuvusi par hokeja virslīgas ģenerālsponsoru. Salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, virslīgā vairs nespēlē “Pārdaugava”.

Katra komanda kopumā aizvadīs 30 spēles regulārajā čempionātā, izslēgšanas turnīrā iekļūstot četrām labākajām vienībām, kas pusfinālā un finālā spēkosies līdz četrām uzvarām. Savukārt pēdējās divas komandas izspēlēs vēl vienu turnīru ar pirmās līgas pirmajām divām vienībām.