“Liepājas” hokejisti viesos pārspēj “Prizmu”

19/02/2019 21:34

“Liepājas” komanda otrdien “Optibet” Hokeja līgas (OHL) regulārā čempionāta spēlē izbraukumā ar rezultātu 3:2 (1:1, 1:0, 1:1) uzvarēja Rīgas “Prizmu”.

Šī mača rezultātu 12.minūtē gan atklāja “Prizmas” hokejists Kristaps Riekstiņš, bet pirmā perioda beigās Aleksandrs Visockis panāca neizšķirtu. Savukārt 25.minūtē liepājnieki jau izvirzījās vadībā, kad izcēlās rezultatīvais Bruno Zabis, bet 49.minūtē Romāns Ņekļudovs panāca jau 3:1.

Lai arī 54.minūtē Artūrs Apfelbaums vienus vārtus atguva, no zaudējuma “Prizma” tā arī neizglābās.

OHL kopvērtējumā pirmā ar 69 punktiem 31 spēlē ir “Mogo”, 62 punkti 33 mačos ir “Kurbadam”, bet 60 punkti 32 dueļos ir “Zemgale”/LLU komandai, kamēr ceturtā ar 59 punktiem 34 cīņās ir “Prizma”. Šīs četras vienības jau nodrošinājušas iespēju sacensties pusfinālā.

Tālāk ar 45 punktiem seko “Liepāja”, kamēr Hokeja skolai “Rīga” ir 43 punkti 32 cīņās, bet četri punkti ir “Lido” vienībai.

OHL regulārajā čempionātā septiņas komandas aizvadīs sešu apļu turnīru, katrai vienībai nospēlējot pa 36 spēlēm. Pamatsacensības noslēgsies 2.martā.

Izslēgšanas mačos iekļūs četras labākās vienības.

Pusfinālu uzvarētāji tiks finālā, kur cīnīsies par zeltu, savukārt trešo vietu ieņems tā komanda, kas ieņems augstāku pozīciju regulārajā turnīrā. Čempionāta uzvarētājkomanda saņems ne tikai Latvijas čempionu kausu, bet arī iespēju pārstāvēt Latviju Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) rīkotajā Kontinentālajā kausā.

Iepriekšējās OHL sezonas finālā “Kurbads” sērijā ar 4-0 uzvarēja “Zemgale”/LLU vienību.