“Liepājas” un “Ogres” spēlē tiks noskaidrota Latvijas kausa pēdējā pusfināliste

21/01/2024 09:25
BK Liepāja

“Liepājas” un “Ogres” duelī šodien noskaidrosies “Užavas” Latvijas kausa basketbolā pēdējā pusfināliste, kas cīņā par vietu finālā spēkosies ar “Rīgas Zeļļiem”. Spēle Liepājas Olimpiskajā centrā sāksies plkst.17, tiešraidē to pārraidot portālam “Sportacentrs.com”.

Ceturtdaļfināla pirmajā mačā Ogrē pārāki ar 96:74 bija viesi, kuri spēruši platu soli pretī iekļūšanai pusfinālā. LIBL turnīrā “Ogre” desmit uzvarām 19 spēlēs ieņem septīto vietu, bet liepājnieki ar bilanci 9-9 – devīto vietu. Savstarpējā spēlē oktobra vidū “Ogre” uzvarēja ar 86:62, savukārt janvārī liepājnieki savā laukumā revanšējās ar 75:61.

Iepriekšējā kārtā “Ogre” divu cīņu summā ar 222:120 sagrāva “Cēsis”/”Cēsu sporta skola” vienību, bet “Liepāja” divu spēļu summā ar 183:96 pārspēja “Salaspils Sporta skolas” vienību. Otrā pusfinālā cīnīsies “VEF Rīga” un “Ventspils”.

Pagājušajā sezonā “VEF Rīga” otro reizi pēc kārtas uzvarēja Latvijas kausā, finālā ar 87:66 pārspējot “Liepāju”.

Latvijas kausa izcīņa vīriešu komandām 2021.gadā atsākās pēc 27 gadu pārtraukuma.