“Liepājas” un RFS pārceltā spēle risināsies novembra beigās

20/10/2020 10:21

“Optibet” Latvijas futbola virslīgas klubu “Liepāja” un RFS mačs, kas sestdien Liepājā tika pārtraukts 66. minūtē nepietiekama apgaismojuma stadionā dēļ, tiks pārspēlēts 25.novembrī, sākot ar pirmo minūti, otrdien ziņo Latvijas Futbola federācija (LFF).

Virslīgas čempionāta organizācijas komiteja, iepazīstoties ar situāciju un uzklausot abu komandu paskaidrojumus, kā arī iepazīstoties ar Olimpiskā centrs “Liepāja” un AS “Sadales tīkls” sniegto informāciju, lēmusi aizvadīt nedēļas nogalē pārtraukto virslīgas čempionāta spēli citā datumā.

Pārtrauktajā sestdienas mačā “Liepājas” pārstāvji informēja spēles galveno tiesnesi, ka novērst problēmas ar apgaismojumu tuvākajā laikā nebūs iespējams, līdz ar to spēle netika turpināta.

Jau ziņots, ka cīņas pārtraukšanas brīdī ar 1:0 vadībā bija mājinieki, otrā puslaika sākumā vadību “Liepājai” ar teicamu tālsitienu panākot Mārtiņam Ķiguram.

Pamatojoties uz virslīgas čempionāta reglamentu, laukuma saimnieku komandai ir jānodrošina, ka stadionam, kurā tiek rīkota spēle, ir jāatbilst LFF klubu licencēšanas noteikumiem, LFF stadionu un infrastruktūras noteikumiem un jābūt savlaicīgi sagatavotam divas stundas pirms spēles sākuma.

AS “Sadales tīkls” pēc “Liepājas” pieprasījuma savā vēstulē norāda, ka elektroapgādes pārtraukumos, kas spēles otrajā puslaikā gadījās divreiz, var būt vainojamas ne vien problēmas publiskajā elektrotīklā, bet arī klientu īpašumu iekšējos elektrotīklos. Tādējādi virslīgas organizācijas komiteja nevar viennozīmīgi secināt, vai par pēkšņajām apgaismojuma problēmām atbildība ir tikai spēles organizatoriem – mājinieku klubam “Liepāja”, vēstīts LFF lēmumā.

Ņemot to vērā, kā arī izvērtējot “Liepājas” atbildības un vainas pakāpi minētajā situācijā, komiteja, ņemot vērā to, ka virslīgas čempionāta reglaments neparedz spēles turpināšanu, taču paredz spēles pārcelšanu, vienbalsīgi nolēma noteikt jaunu spēles datumu starp “Liepājas” un RFS komandām.

Komandas tiksies Liepājā 25.novembrī, plkst.13, spēli sākot no pirmās minūtes. Mača norises datums var mainīties atkarībā no abu vienību sekmēm Latvijas kausa izcīņas turnīrā.

17.oktobra spēlē fiksētās disciplinārās sankcijas, spēlētāju maiņas un vārtu guvums tiek anulēti.

“Liepāja” ar 29 punktiem 21 spēlē turnīra tabulā ieņem piekto vietu, un tai trīs punkti nepieciešami cīņā par pirmo četrinieku, bet RFS ar 51 punktu ir otrā, un tai uzvara vajadzīga, lai turpinātu pakaļdzīšanos līderei “Riga”, kas šobrīd aizvadījusi par maču vairāk un atrodas deviņu punktu attālumā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Gordons Heivords pret Kristapu Porziņģi
15/06/2021 12:19

Avots: “Hornets” apsver iespēju veikt darījumu, lai iegūtu Porziņģi

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Šarlotas “Hornets” apsver iespēju veikt maiņas darījumu, lai savā paspārnē iegūtu Dalasas “Mavericks” uzbrucēju Kristapu Porziņģi, informē medija “NBA Analysis Network” apskatnieks Evans Meisijs. “Viens…