Liepājnieki sagādā “Prizmai” jau trešo zaudējumu pēc kārtas

22/12/2018 15:39

“Liepājas” komanda sestdien izcīnīja negaidītu “sauso” uzvaru “Optibet” Hokeja līgas (OHL) regulārā čempionāta mačā.

Liepājnieki viesos ar 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) pārspēja turnīra vicelīderi “Prizmu”, kas cieta trešo zaudējumu pēc kārtas.

Mača rezultāts tika atklāts otrā perioda sestajā minūtē, kad precīzi meta Roberts Lipsbergs, bet 12.minūtē precīzs bija Bruno Zabis. Trešās trešdaļas otrajā minūtē mājiniekus pārspēja arī Roberts Štelmahers.

“Liepājas” vārtsargs Kristaps Nazarovs šajā mačā atvairīja visas 22 pretinieku mestās ripas.

Tikmēr graujošu uzvaru svinēja turnīra līdere “Mogo”, kas viesos ar 11:1 (3:0, 4:0, 4:1) pārspēja “Lido” vienību.

“Mogo” rindās ar četriem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Jānis Ozoliņš, vārti un trīs rezultatīvas piespēles bija Rūdolfam Maslovskim un Gatim Gricinskim, 1+2 savā kontā ierakstīja Elviss Želubovskis, pa 1+1 bija Vladimiram Mamonovam, Jānim Bullītim un Deividam Sarkanim, bet vēl vienus vārtus guva Andris Siksnis, kamēr ar trim rezultatīvām piespēlēm atzīmējās Krišs Lipsbergs.

Zaudētājiem goda vārtus guva Igors Maloļetkins.

Tāpat uzvaru sestdien svinēja valsts čempione “Kurbads”, kas viesos ar 3:1 (0:0, 0:1, 3:0) guva virsroku pār “Rīgu”.

“Kurbadam” divus vārtus guva Juris Upītis, bet vienu reizi precīzs bija Mārtiņš Cipulis. “Kurbads” šonedēļ papildināja sastāvu ar Nacionālajā hokeja līgā (NHL) rūdījumu guvušo Kazahstānas uzbrucēju Konstantīnu Puškarjovu, kurš savā debijā atzīmējās ar rezultatīvu piespēli.

Tikmēr “Rīgai” vārtus guva Rihards Liģis.

OHL kopvērtējumā pirmā ar 53 punktiem 22 spēlēs ir “Mogo”, bet 47 punkti 24 mačos ir “Prizmai”. Aiz abām vadošajām komandām ar 41 punktu 23 spēlēs ir “Zemgale”/LLU, bet pirmo četrinieku ar 40 punktiem 23 dueļos noslēdz čempione “Kurbads”.

Tālāk ar 33 punktiem 22 mačos seko Hokeja skola “Rīga”, sestā ar 19 punktiem 23 cīņās ir “Liepāja”, kamēr četri punkti 21 spēlē ir “Lido” vienībai.

OHL regulārajā čempionātā septiņas komandas aizvadīs sešu apļu turnīru, katrai vienībai nospēlējot pa 36 spēlēm. Pamatsacensības noslēgsies 2019.gada 2.martā.

Izslēgšanas mačos iekļūs četras labākās vienības.