Liepiņš kļūst par Latvijas čempionu šosejas riteņbraukšanā

26/06/2022 17:45
Emīls Liepiņš

Baltijas valstu čempionāta ietvaros par Latvijas čempionu šosejas riteņbraukšanā grupas braucienā svētdien kļuva Emīls Liepiņš.

Svētdien riteņbraucēji veica 164 kilometrus garu trasi, kura sastāvēja no diviem Snēpeles apļiem un astoņiem apļiem Kuldīgas ielās. Par Baltijas čempionu kļuva Lietuvas riteņbraucējs Venants Lašinis, kurš finiša spurtā apsteidza igauņus Mihkelu Raimu un Sīmu Kiskonenu. Uzvarētājs finišu sasniedza trīs stundās 38 minūtēs un 20 sekundēs. Raims un Kiskonens lietuvietim piekāpās attiecīgi 0,1 un 0,3 sekundes.

Liepiņš Baltijas čempionāta ieskaitē finišēja sestajā vietā, taču bija pirmais no Latvijas riteņbraucējiem, tādējādi kļūstot par Latvijas čempionu. Viņš uzvarētājam zaudēja 7,6 sekundes.  Otro vietu Latvijas čempionātā ieņēma Andžs Flaksis, bet trešais bija Pauls Rubenis. Ar grupu braucienu noslēdzās Baltijas riteņbraukšanas čempionāts, kura ietvaros tika noskaidroti arī nacionālie čempioni.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
11/08/2022 22:11

NBA iemūžina sesto numuru, Porziņģi tas neskars

Nacionālā basketbola asociācija (NBA) par godu nesen mirušajai līgas leģendai Bilam Raselam lēmusi izņemt no aprites sesto numuru, taču latvietim Kristapam Porziņģim nebūs jāizvēlas cits numurs. The NBA will retire…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām