Liepiņš līderim zaudē 16. minūtes un “Vuelta a Espana” posmā ieņem 90. vietu

Emīls Liepiņš
Emīls Liepiņš | Foto: facebook.com/emils.liepins.1

Latvijas riteņbraucējs trešdien daudzdienu velobrauciena “” otrajā posmā ierindojās 90.vietā, kamēr pirmais finiša līniju šķērsoja spānis Marks Solers.

Sacensību otrajā posmā sportistiem bija jāpievar 151,6 kilometrus gara distance no Pamplonas līdz Lekunberrri ar diviem trešās un vienu pirmās kategorijas kāpumu, kas atradās neilgi pirms finiša.

Solers (“Movistar Team”) finiša līniju sasniedza pēc trim stundām 47 minūtēm un četrām sekundēm. Viņš par 19 sekundēm apsteidza deviņu sekotāju grupiņu, kurā ātrākais izrādījās pirmā posma uzvarētājs slovēnis Primožs Rogličs (“Jumbo-Visma”), bet otrais, otro dienu pēc kārtas ieņemot trešo vietu, – latvieša Krista Neilanda komandasbiedrs īrs Dens Martins (“Israel Start-Up Nation”).

Liepiņš līderim zaudēja 16 minūtes un septiņas sekundes, ierindojoties 90.vietā starp 173 riteņbraucēju vidū.

Kopvērtējumā vadībā ir Rogličs, no kura deviņas sekundes atpaliek Martins, bet 11 sekundes – otrās vietas ieguvējs pirmajā posmā ekvadorietis Ričards Karapass (“Ineos Grenadiers”), kurš trešdien bija ceturtais.

Ceturtdien paredzēts 166,1 kilometru garš posms, kurā iekļauts viens trešās kategorijas kāpums un finišs ar pirmās kategorijas kāpumu.

Spānijas tūre finišēs 8.novembrī Madridē. Sacensību pirmās sešas dienas pārklāsies ar šī gada “Giro d’Italia”.

Šogad “Vuelta a Espana” pirmie trīs posmi bija plānoti Nīderlandē, taču valsts pandēmijas dēļ atteicās uzņemt prestižās velosacensības. Tā rezultātā “Vuelta a Espana” šogad būs tikai 18, nevis 21 posms.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par