Liepiņš nefinišē “E3 Saxo Bank Classic” viendienas riteņbraukšanas sacensībās

26/03/2021 22:44

Latvijas riteņbraucējs Emīls Liepiņš no “Trek-Segafredo” komandas piektdien nefinišēja UCI Pasaules tūrē iekļautajās viendienas velosacensībās “E3 Saxo Bank Classic”.

Sportisti tradicionāli brauca 203,9 kilometrus garo pauguraino distanci Harelbekes apkārtnē, kuras laikā bija daudz mazāku kāpumu.

Uzvarēja dānis Kaspers Asgrēns no “Deceuninck – Quick Step” vienības. Viņš atrāvienā devās jau pēc veiktiem 66 kilometriem, un viņa komandasbiedri izdarīja visu, lai viņš varētu finišēt kā uzvarētājs 32 sekundes pirms pirmās sekotāju grupiņas, kurā kā pirmais finišēja viņa komandasbiedrs francūzis Florians Senakols, kurš apsteidza “Alpecin-Fenix” riteņbraucēju no Nīderlandes Matjē van der Pūlu.

Finišēja 101 braucējs, bet Liepiņš grūtajā trasē kopā ar vēl 66 riteņbraucējiem nefinišēja. “E3 Saxo Bank Classic” sacensības 2020.gadā nenotika Covid-19 pandēmijas dēļ, bet 2019.gadā uzvaru svinēja vēl viens “Deceuninck-Quick-Step ” braucējs čehs Zdeņeks Štibars.

Pieslēgties

Dienas fokusā

10/05/2021 20:31

Merzļikins par “Blue Jackets” vārtsargiem: Neviens nav muļķis, nedomāju, ka mēs abi ar Korpisalo paliksim šeit

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargs Elvis Merzļikins pēc aizvadītās sezonas izteicis komentārus par atlaisto treneri Džonu Totorellu, kā arī vērtējis komandas situāciju vārtsargu līnijā. Elvis Merzlikins…