Liepiņš tiek pie diviem UCI punktiem viendienas klasikā

24/03/2021 18:51

Latvijas riteņbraucējs Emīls Liepiņš no “Trek-Segafredo” komandas trešdien ieņēma 52.vietu UCI Pasaules tūrē iekļautajā Briges – De Pannes viendienas klasikā. Šajās sacensībās riteņbraucēji veica 203,9 kilometrus pa līdzenumu, tādējādi cīņa notika finiša spurtā starp labākajiem sprinteriem.

Pēdējā taisnē priekšgalā bija “Deceuninck – Quick Step” komanda, kas nodrošināja savam īru sprinterim Semam Benetam uzvaru. Otrais finišēja beļģis Jaspers Filipsens (“Alpecin-Fenix”), bet trešais – vācietis Paskāls Akermans (“BORA – hansgrohe”). Vadošā grupa finišēja pēc distancē pavadītām četrām stundām 27 minūtēs un 40 sekundēm. Liepiņš finišēja kopā ar sportistiem, kas uzvarētājam zaudēja 12 sekundes. Dobelnieks tika klasificēts 52.vietā un tika pie diviem UCI punktiem.

“Trek – Segafredo” komandai izredzes uz labu rezultātu ietekmēja tehniskas problēmas, jo apmēram deviņus kilometrus pirms finiša plīsa beļģa Edvarda Tēnsa velosipēda aizmugurēja riepa. Labākais Liepiņa pārstāvētajā komandā bija itāļu sprinteris Mateo Mosketi, kurš finišēja 19.vietā. 2003.gadā šajā velobraucienā uzvarēja Raivis Belohvoščiks, bet 2000.gadā otrais bija Romāns Vainšteins. Tolaik sacensības noritēja trīs dienas.

Pieslēgties

Dienas fokusā

10/05/2021 20:31

Merzļikins par “Blue Jackets” vārtsargiem: Neviens nav muļķis, nedomāju, ka mēs abi ar Korpisalo paliksim šeit

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargs Elvis Merzļikins pēc aizvadītās sezonas izteicis komentārus par atlaisto treneri Džonu Totorellu, kā arī vērtējis komandas situāciju vārtsargu līnijā. Elvis Merzlikins…