Liepiņš “Tour de Pologne” pēdējā posmā izcīna 17. vietu

05/08/2022 20:40
Nokopēts
Emīls Liepiņš

Latvijas riteņbraucējs Emīls Liepiņš piektdien izcīnīja 17.vietu UCI Pasaules tūrē iekļautā daudzdienu velobrauciena “Tour de Pologne” pēdējā, septītajā posmā.

Tūres noslēgumā riteņbraucēji veica 177,8 kilometrus ar finišu Krakovā. No 41. līdz 46.kilometram bija pa vienam pirmās un trešās kategorijas kāpumam, bet nepilnus 40 kilometrus pirms finiša bija jāpārvar viens ceturtās kategorijas kāpums. Pēdējie no atrāviena sportistiem tika noķerti apmēram piecus kilometrus pirms finiša un arī noslēdzošajā posmā uzvarētājs tika noskaidrots finiša spurtā. Pirmais finišēja francūzis Arno Demārs (“Groupama – FDJ”), otro vietu ieņēma nīderlandietis Olavs Kūijs (“Jumbo-Visma”), bet trešais bija vācietis Fils Bauhauss (“Bahrain – Victorious”).

Liepiņš (“Trek – Segafredo”) bija vadošās grupas priekšgalā, posmu beidzot trīs stundās 59 minūtēs un 20 sekundēs. Pēc priekšpēdējā posma par līderi kļuva brits Ītens Haiters (“Ineos Grenadiers”), kurš arī uzvarēja kopvērtējumā. Liepiņš ar 24 minūšu un 58 sekunžu atpalicību ierindojās 103.vietā 127 braucēju konkurencē.

Liepiņš šovasar uzvarēja Latvijas čempionātā grupas braucienā un turpmāko gadu brauks sarkanbaltsarkanajā kreklā. Pirmās sacensības čempiona statusā viņam gan nebija īpaši veiksmīgas, jo divos posmos tika piedzīvoti kritieni, kas liedza pacīnīties par augstām pozīcijām.

Pērn uzvaru izcīnīja portugālis Žuāu Almeida, bet Liepiņš kopvērtējumā ierindojās 104.pozīcijā.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām