Lietuvas grands “Žalgiris” valdībai iesniedz prasību pieļaut izņēmumus Covid-19 ierobežojumos

Žalgiris Arena
Žalgiris Arena | Foto: zalgirioarena.lt

Lietuvas basketbola žurnālists Donatas Urbonas savā sociālā tīkla “Twitter” kontā publicējis informāciju, ka basketbola grands Kauņas “Žalgiris” aicinās Lietuvas valdību pārskatīt iespējamos Covid-19 izplatības ierobežojumus, kas attiecas uz sporta pasākumu norisi.

Zināms, ka Latvijas kaimiņvalstī Lietuvā ir sarežģīta Covid-19 izplatības situācija, tāpēc Lietuvas valdība trešdien plāno pieņemt jaunus ierobežojumus arī sporta pasākumu norisē.

Vislielākie ierobežojumi tiek plānoti saistībā ar sporta spēļu un sacensību apmeklēšanu skatītājiem. Jaunie ierobežojumi Lietuvā stātos spēkā 30.oktobrī.

Lietuviešu žurnālists Urbonas ziņo, ka “Žalgiris” komandas ģenerālmenedžeris Paulius Motiejunas iesniegs Lietuvas valdībai aicinājumu atļaut komandas spēles apmeklēt līdz 2000 skatītājiem. Līdzjutēji tribīnēs varētu pulcēties ar divu sēdvietu atstatumu cits no cita, katrā otrajā sektoru rindā.

Zināms, ka “Žalgiris” fanu bāze ir iespaidīga, jo šosezon abās līdz šim aizvadītajās “Turkish Airlines” Eirolīgas spēlēs pulcējās ap 5000 līdzjutēju.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par