Lietuvieši “TimeChasers” triumfē “Ghetto eGames” otrajā turnīrā

28/02/2021 02:26

Par “CS:GO Season 1” “Cup #2” uzvarētājiem “Ghetto eGames” kļuva vienība “TimeChasers” no Lietuvas. Finālā lietuvieši 2-0 pārspēja spēlētājus no Latvijas “Team 666” un izcīnīja 500 eiro kā arī ieguva 150 punktus savā sezonas kopvērtējumā. Pusfinālā abām komandām bija nepieciešamas visas trīs kartes, lai pārspētu savus pretiniekus. Lietuvieši 2-1 pārspēja “SACRAMENTO”, tikmēt “Team 666” izrādījās labāki par “Save`s eSports”.

Jau spēles pirmajā kartē “Mirage” bija redzams, ka “TimeChasers” ir līmeni augstāk nekā viņu oponenti. Pirmajā puslaikā latvieši, kuri spēlēja uzbrūkošajā “Ts” pusē tikai trīs reizes tika pie iespējas uzstādīt bumbu, kas parādīja, cik laba ir lietuviešu aizsardzība. Puslaiks noslēdzās 11:4 “TimeChasers” labā. Kartes otrajā daļā nekas kardināli nemainījās un drošu panākumu 16:8 pretinieku izvēlē svinēja Lietuvas vienība.

Tiesa, savu izvēli “Nuke” “TimeChasers” iesāka ļoti nepārliecinoši. Pēc nospēlētiem astoņiem raundiem rezultāts vēstīja 7:1 “Team 666” labā, tomēr latviešu prieki nebija ilgi. Līdz puslaika pārtraukumam lietuvieši spēja pietuvoties līdz 6:9 rezultātam. Otrajā puslaikā bija novērojama milzīga “TimeChasers” dominance un brīžiem izskatījās, ka “Team 666” nemaz nevēlas cīnīties par uzvaru un grib beigt spēli pēc iespējas ātrāk. Kartes otrās daļas rezultāts bija 10:1 Lietuvas spēlētāju labā, kas nozīmēja 16:10 uzvaru kartē un 2-0 panākumu sērijā.

Sezonas pirmajā turnīrā uzvarētāji nemaz nepiedalījās, kas nozīmē, ka šie ir viņu pirmie punkti. Nākamā “Ghetto eGames” turnīra norises datumi vēl nav zināmi, tomēr tas notiks martā. Sīkāku informāciju var uzzināt viņu mājaslapā.