Līgas grandu duelī “Hurricanes” sagādā “Bruins” trešo zaudējumu pēc kārtas (VIDEO)

30/01/2023 08:23
Karolīnas

Karolīnas “Hurricanes” svētdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē guva panākumu pār turnīra līdervienību Bostonas “Bruins”, bet citā mačā pie uzvaras tika Toronto “Maple Leafs”.

“Hurricanes” savā laukumā ar rezultātu 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) pārspēja “Bruins” un izcīnīja septīto uzvaru pēdējās astoņās spēlēs. Pirmajā trešdaļā mājiniekus vadībā izvirzīja Sebastians Aho, kurš spēja gūt vārtus ceturtajā mačā pēc kārtas, bet otrajā periodā, spēlējot vairākumā, pārsvaru dubultoja Pols Ščasnijs.

Noslēdzošās trešdaļas ievadā Sets Džerviss panāca 3:0, kam sekoja vienīgais precīzais mājinieku metiens, kuru realizēja Teilors Hols. Atlikušajā spēles daļā Džordans Stāls atjaunoja mājiniekiem trīs vārtu pārsvaru. Uzvarētāju vārtus sargāja Frederiks Andersens, kurš tika galā ar 24 metieniem, kamēr otrā laukuma galā Līnuss Ulmarks atvairīja 32 ripas.

Savukārt “Maple Leafs” mājās ar rezultātu 5:1 (0:1, 4:0, 1:0) uzvarēja Vašingtonas “Capitals”. Viesiem izdevās izvirzīties vadībā pirmās trešdaļas izskaņā, kad vairākumu prata izmantot Niklass Bekstrēms, taču turpinājumā mājinieki guva piecus bezatbildes vārtus un svinēja trešo uzvaru pēdējās četrās spēlēs. Uzvarētāju rindās ar precīziem metieniem izcēlās Maikls Bantings, Morgans Rilijs, Pjērs Engvals, Viljams Nīlanders un Zeks Astons-Rīzs.