“Lightning” asumiem bagātā spēlē zaudē “Bruins” (VIDEO)

26/03/2023 10:38
Bostonas Bruins

Vakar un aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās 15 spēles. Vienā no tām Tampabejas “Lightning” ar 1:2 zaudēja Bostonas “Bruins”.

Mačs sanāca visai ass, jo jau devītajā sekundē notika kautiņš. Asumu bija gana daudz, un divi no trīs vārtiem tika gūti nevienādos sastāvos – “Bruins” rezultātu atklāja vairākumā, savukārt “Lightning” izlīdzinājumu panāca mazākumā. Uzvaras vārtus otrā perioda izskaņā guva Garnets Hetevejs, “Bruins” svinot sesto uzvaru pēc kārtas.

Filadelfijas “Flyers” ar 3:0 pārspēja Detroitas “Red Wings”. Visus 29 metienus atvairīja Kārters Harts.

Ņujorkas “Rangers” svinēja ceturto uzvaru pēc kārtas, ar 4:3 pārspējot Floridas “Panthers”. Mača gaitā reindžeri atspēlējās no 0:2, iemetot četras ripas pēc kārtas. 1+1 Kāpo Kakko un Filipam Čitilam.

Karolīnas “Hurricanes” tika pie panākuma pār Toronto “Maple Leafs” ar 5:3. Trīs minūtes pirms pamatlaika beigu sirēnas Kanādas komanda panāca izlīdzinājumu – 3:3, tomēr jau 32 sekundes vēlāk Sebastjans Aho izrāva uzvaru, savukārt Teuvo Teravainens palielināja pārsvaru līdz 5:3.

Pitsburgas “Penguins” pret Vašingtonas “Capitals” izlaida trīs vārtu pārsvaru, tomēr pateicoties Jevgēņija Malkina vārtiem 80 sekundes pirms pamatlaika beigām tika pie uzvaras ar 4:3.

Citi mači: Sietlas “Kraken” – Nešvilas “Predators” 7:2, Vinipegas “Jets” – Losandželosas “Kings” 1:4, Sanhosē “Sharks” – Kalgari “Flames” 3:5, Čikāgas “Blackhawks” – Minesotas “Wild” 1:3, Vankūveras “Canucks” – Dalasas “Stars” 3:1, Otavas “Senators” – Ņūdžersijas “Devils” 3:5, Sentluisas “Blues” – Anahaimas “Ducks” 6:3.