“Lightning” divu overtaimu drāmā iesoļo Austrumu konferences finālā

01/09/2020 09:23
Tampabejas Lightning

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Tampabejas “Lightning” otrajā papildlaikā pieveica Bostonas “Bruins” ar 3:2, svinēja uzvaru sērijā ar 4-1 un iekļuva Austrumu konferences finālā.

Mača rezultāts tika atklāts otrajā periodā, kad precīzs bija “Lightning” uzbrucējs Ondržejs Palats. Perioda turpinājumā viens no Bostonas spīdekļiem Dāvids Pastrņāks realizēja vairākumu un panāca izlīdzinājumu. Trešajā trešdaļā Entonijs Sirelli atkārtoti izvirzīja Tampabeju vadībā, bet divarpus minūtes pirms sirēnas Davīds Krejči iemeta otro ripu Andreja Vasiļevska sargātajos vārtos – 2:2.

Jāatzīmē, ka jau pirmajā periodā savainojumu guva viens no “Lightning” uzbrukuma līderiem Ņikita Kučerovs, kurš nospēlēja vien 9:09 minūtes.

Pirmajā papildlaikā vārti netika gūti, bet spēles 95. minūtē punktu pielika aizsargs Viktors Hedmans, kuram tas bija piektais vārtu guvums šajā “play-off” – 3:2. Labu spēli aizvadīja “Lightning” vārtsargs Andrejs Vasiļevskis, kurš atvairīja 45 no 47 pretinieku metieniem.

Tampabejai tā ir otrā reize trīs sezonu laikā, kad komanda aizcīnās līdz konferences finālam. Savukārt Bostona ir 2018./2019. gada sezonas fināliste.

Tikmēr Kolorado “Avalanche” svinēja uzvaru pār Dalasas “Stars” ar 6:3, samazinot deficītu Rietumu konferences pusfināla sērijā līdz 2-3. Visi jautājumi tika noņemti jau pēc pirmajām 20 minūtēm, kad Kolorado pretinieku vārtos iemeta piecas bezatbildes ripas. Gan otro, gan trešo trešdaļu uzvarēja “Stars”, tomēr ar to bija par maz.

Uzvarētāju rindās ar 2+1 atzīmējās Andrē Burakovski. Savukārt Dalasai visos trīs vārtos ar rezultatīvo piespēli atzīmējies Deniss Gurjanovs, kurš vienā no sērijas mačiem iemeta četrus vārtus.