“Lightning” dominē pirmajos divos periodos un izvirzās vadībā Stenlija kausa finālā (VIDEO)

Tampabejas Lightning
Tampabejas "Lightning" | Foto: Perry Nelson-USA TODAY Sports

Aizvadītajā naktī norisinājās Nacionālās hokeja līgas () Stenlija kausa fināla trešā spēle, kurā Tampabejas “Lightning” svinēja uzvaru pār Dalasas “Stars” ar 5:2 un panāca vadību sērijā – 2-1.

Jau spēles pirmajās desmit minūtēs “Lightning” bija guvuši divus vārtus, kad precīzi bija Ņikita Kučerovs un Stīvens Stemkoss. Savukārt perioda 12 minūtē vārtus mazākumā guva “Stars” hokejists Džeisons Dikinsons.

Otrajā trešdaļā dominēja Tampabejas vienība, iemetot trīs bezatbildes vārtus. Jau perioda sākumā vairākumā izcēlās Viktors Hedmans, bet vēlāk atzīmējās arī Breidens Points un Ondržejs Palats.

Noslēdzošās pamatlaika 20 minūtes iesākās ar “Stars” vārtsargu nomaiņu, kad Antona Hudobina vietā stājās Džeiks Otingers. Dalasai vienus vārtus izdevās atgūt, kad 2:5 panāca Miro Heiskanens. Vēlāk, neskatoties uz daudzajiem noraidījumiem Dalasai pietuvoties rezultātā neizdevās.

Sērijas trešais mačs notiks naktī uz 26. septembrī plkst. 3:00 pēc Latvijas laika.