“Lightning” izlaiž četru vārtu pārsvaru Filadelfijā, tomēr uzvar un atgriežas līgas līderpozīcijās (VIDEO)

17/11/2018 23:35

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) šovakar tika aizvadīti divi pēc ASV laika agrie mači, un abos uzvarētāja noskaidrošanai ar 60 minūtēm nepietika.

Visas līgas līderpozīcijās atgriezusies Tampabejas “Lightning”, kas šovakar izbraukumā ar 6:5 (0:0, 3:1, 2:4, 1:0) pārspēja Filadelfijas “Flyers”. Abas komandas pirmo periodu noslēdza ar bezvārtu neizšķirtu, tomēr otrajā viesi pretinieku cietoksnī raidīja trīs ripas, kamēr “Flyers” spēja atbildēt tikai ar vienu (3:1). Mājinieku situācija vēl sarežģītāka kļuva noslēdzošās trešdaļas pirmajā pusē, kad “Lightning” deviņu sekunžu laikā realizēja divus skaitliskos vairākumus un desmitajā minūtē panāca graujošo 5:1.

“Flyers” gan nesalūza un drīz vien paši 63 sekunžu laikā izmantoja divus vairākumus (3:5), savukārt 56. un 57. minūtē sekoja vēl divi precīzi metieni, tādējādi rezultātam uz tablo jau kļūstot 5:5. Sekoja papildlaiks, kurā tomēr virsroku guva viesi, kad otrajā minūtē uzvaru nesošos vārtus guva Entonijs Čirelli. Ar diviem vārtiem uzvaru kaldināja Breidens Points, savukārt 1+2 sakrāja Adams Erns. Ar trim punktiem (1+2) Filadelfijas kluba labā atzīmējās Džeimss Van Rīmsdaiks.

“Lightning” 20 mačos izcīnījusi 29 punktus, kas ir par vienu vairāk nekā otrajā pozīcijā austrumos esošajai Toronto “Maple Leafs”, kā arī par diviem vairāk nekā Rietumu konferences labākajai komandai Nešvilas “Predators”.

Otrajā spēlē divu vārtu pārsvaru savā laukumā izsēja Ņūdžersijas “Devils”, kas 36. minūtē, spēlējot skaitliskajā mazākumā, panāca rezultātu 2:0 pret Detroitas “Red Wings”. Viesi vēl otrajā periodā paguva samazināt starpību līdz 1:2, bet Maikls Rasmusens 54. minūtē jau izlīdzināja rezultātu (2:2). Uzvaru “Red Wings” nodrošināja pagarinājuma pēdējā minūtē, kad precīzs metiens padevās Dilanam Larkinam, kurš tādējādi nopelnīja savu 20. (9+11) rezultativitātes punktu šosezon.

Detroitas klubam tas bija piektais panākumus pēdējās sešās spēlēs, kas ļāvis Austrumu konferences kopvērtējumā ar 20 punktiem 20 mačos panākt desmitajā vietā esošo “Flyers”. Ņūdžersija tikmēr ar 18 punktiem 18 cīņās ieņem 14. pozīciju.