“Lightning” iznīcina “Islanders” un nonāk uzvaras attālumā no Stenlija kausa fināla (VIDEO)

22/06/2021 08:33
Tampabejas

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Tampabejas “Lightning” ar 8:0 sagrāva Ņujorkas “Islanders”, Stenlija kausa izcīņas pusfinālsērijā panākot rezultātu 3-2 savā labā.

Jau mača pirmajā periodā Tampabejas vienība iekrāja trīs vārtu pārsvaru, kad precīzi bija Stīvens Stemkoss, Janni Gurde un Aleksanders Kilorns. Pēc trīs zaudētiem vārtiem “Islanders” veica vārtsargu maiņu, kad krievu vārtsarga Semjona Varlamova vietā stājās viņa tautietis Iļja Sorokins. Arī Sorokins nebija glābējs un spēles otrajā trešdaļā arī kapitulēja trīs reizes, rezultātam uz tablo vēstot 6:0 “Lightning” labā, kad vārtus otro reizi duelī guva Stemkoss un Kilorns, bet vēlreiz Sorokinu pārspēja Ondržejs Palats.

Noslēdzošajās 20 minūtēs vairākumu realizēja “Lightning” uzbrucējs Breidens Points, bet punktu sagrāvei pielika Luka Šena precīzais metiens. Tikmēr uzvarētāju vārtsargs Andrejs Vasiļevskis atvairīja visus 21 Ņujorkas komandas hokejistu metienus. Sērijas sestā cīņa paredzēta 24. jūnijā plkst. 3:00 pēc Latvijas laika un tā norisināsies Ņujorkā.

Savukārt otrā pusfināla sērijā starp Vegasas “Golden Knights” un Monreālas “Canadiens” pēc četrām aizvadītām spēlēm ir neizšķirts 2-2. Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā vienības katra izspēlēja 56 dueļus.