“Lightning” izrauj uzvaru Detroitā (VIDEO)

17/10/2017 08:34
Tampabejas Lightning Sportazinas.com

Šonakt Nacionālajā hokeja līgā (NHL) tika aizvadīta tikai viena spēle, kurā Tampabejas “Lightning” viesos ar 3:2 uzvarēja Detroitas “Red Wings”. Divus vārtus “Lightning” rindās spēja gūt Ņikita Kučerovs.

Spēle iesākās diviem Tampabejas vārtiem. Vispirms vārtsargu Džimiju Hovardu pārspēja Tailers Džonsons, bet jau pēc pusotras minūtes vārtu tīklā ripu raidīja Ņikita Kučerovs – 2:0.

Otrajā trešdaļā Detroita “atlaba” un spēja rezultāta starpību likvidēt. Vispirms soda metienu nopelnīja Džastins Abdelkaders, kurš savu iespēju izmantoja. Tika eleganti apspēlēts vārtsargs Andrejs Vasiļevskis un rezultāts 1:2. Perioda beigās ar atkārtotu mēģinājumu arī Maiks Grīns ripu raidīja vārtos un pirms izšķirošās trešdaļas – 2:2.

Trešā perioda sākumā Detroitas hokejisti bija “iespiesti” savā zonā. Ripu savā īpašumā ieguva Stīvens Stemkoss, kurš devās aiz vārtu līnijas. Sekoja piespēle Vladislavam Namestņikovam un metiens, ko Hovards atvairīja. Pēc tam Detroita izmisīgi centās ripu izmest ārā no zonas, taču veiksmīgāks izrādījās Kučerovs, kurš pielika nūju un ripa atkal šķērsoja vārtu līniju – 3:2.

“Lightning” svinēja ceturto uzvaru pēc kārtas, savukārt “Red Wings” cieta otro neveiksmi šosezon. Kučerovs ir viens no nedaudzajiem spēlētājiem, kurš spējis gūt vārtus pirmajās sešās spēlēs.

NHL regulārā sezona turpināsies naktī no otrdienas uz trešdienu ar 11 spēlēm.