“Lightning” līderu cīņā pieveic “Maple Leafs”, izcīnot astoto uzvaru pēc kārtas (VIDEO)

14/12/2018 09:59

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) astoto uzvaru pēc kārtas izcīnījusi Tampabejas “Lightning”, kas Austrumu konferences līderu cīņā ar 4:1 apspēlēja Toronto “Maple Leafs”.

Pirmās vadībā izvirzījās tieši kļavu lapas, tomēr līdz otrā perioda noslēgumam “Lightning” spēja gūt četrus bezatbildes vārtus, nosverot mača iznākuma svaru kausus savā labā. Jāatzīmē mājinieku vārtsarga Andreja Vasiļevska sniegums – 48 atvairīti metieni.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā “Lightning” ar 33 spēlēs iegūtu 51 punktu ir pārliecinoši pirmā, kamēr “Maple Leafs” ar 43 punktiem ir otrajā pozīcijā.

Aizraujošā desmit vārtu mačā ceturto panākumu pēdējās piecās spēlēs guva Monreālas “Canadiens”, kas ar 6:4 apspēlēja Karolīnas “Hurricanes”. Interesanti, ka deviņi no desmit vārtiem tika piedzīvoti mača otrajās 30 minūtēs.

Pa diviem vārtiem guva Džefs Pītrijs (Canadiens) un Andrejs Svečņikovs (Hurricanes).

Savukārt principiālā duelī starp Vinipegas “Jets” un Edmontonas “Oilers”, uzvaru pagarinājumā izcīnot “Jets” komandai, kam šis bija septītais panākums pēdējās astoņās spēlēs.

“Jets” ar 42 punktiem ir Rietumu konferences vicelīdere, kamēr “Oilers” ar 37 punktiem ir septītā.

Aizraujoša izrādījās cīņa arī Nešvilā, kur vietējā Rietumu konferences līdere (43 punkti) “Predators” ar 4:3 pagarinājumā apspēlēja Vankūveras “Canucks”.

Piekto zaudējumu pēdējās sešās spēlēs piedzīvoja Losandželosas “Kings”, kas viesos ar 1:4 atzina Kolumbusas “Blue Jackets” pārākumu.

Trešo uzvaru pēc kārtas svinēja Sanhosē “Sharks”, kas ar 3:2 uzveica Dalasas “Stars”, kam šis bija trešais zaudējums pēc kārtas.

Visbeidzot graujošs panākums Minesotas “Wild”, kas mājās Sentpolā ar 5:1 sakāva pastarīti Floridas “Panthers”.

NHL regulārā čempionāta spēļu rezultāti

Bufalo “Sabres” – Arizonas “Coyotes” 3:1 (2:1, 0:0, 1:0);

Kolumbusas “Blue Jackets” – Losandželosas “Kings” 4:1 (2:1, 2:0, 0:0);

Monreālas “Canadiens” – Karolīnas “Hurricanes” 6:4 (0:0, 2:1, 4:3);

Tampabejas “Lightning” – Toronto “Maple Leafs” 4:1 (1:1, 3:0, 0:0);

Minesotas “Wild” – Floridas “Panthers” 5:1 (1:1, 2:0, 2:0);

Nešvilas “Predators” – Vankūveras “Canucks” 4:3 (2:1, 1:0, 0:2, 1:0) – pagarinājumā;

Vinipegas “Jets” – Edmontonas “Oilers” 5:4 (2:1, 1:2, 1:0, 1:0) – pagarinājumā;

Sanhosē “Sharks” – Dalasas “Stars” 3:2 (0:0, 1:1, 2:1).